Author Topic: Vaša on-line galerija fotografija  (Read 1924 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Truman

• 4
  • 3
Vaša on-line galerija fotografija
« on: 12-10-2011, 20:26:17 »
evo moje: http://truman4.deviantart.com/gallery/

Postavite svoju, rado ću pogledati a možda padne i neki komentar.. xnerd
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Meho Krljic

• 5
  • 3
Re: Vaša on-line galerija fotografija
« Reply #1 on: 12-12-2017, 09:38:02 »
Ja nemam onlajn ali ni oflajn galeriju fotografija jer ništa ne fotografišem. A i kad fotografišem to je užasno iskadrirano i sve u svemu propisna sramota za nekoga ko je prvi lični fotoaparat posedovao sa nepunih deset godina i nosio ga unaokolo sa sobom slikajući kučiće i automobile...

Ali, eto, jutros se desilo ovo kad sam izlazio iz kuće da krenem na posao:

Truman

• 4
  • 3
« Reply #2 on: 12-12-2017, 13:50:50 »
да, доиста скандалозно! Мехо, где ти живиш!
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #3 on: 12-12-2017, 13:56:17 »
Pa, gde i svi, u Beogradu  :lol: :lol: :lol: :lol:

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #4 on: 12-12-2017, 14:18:01 »
Bolje da si se zadržao na kučićima i automobilima...  xrofl
Mica

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #5 on: 12-12-2017, 14:23:44 »
Ne znam zašto sam bio tako opsednut automobilima ko klinac. Kada bih naišao na neki koji mi se dopada, slikao sam ga sa svih strana, kao da je bitno da katalogizujem kako izgleda spreda, otpozadi, sleva i sdesna. Bizarno je što danas nit znam da vozim nit me zanimaju automobili, ali valjda sam tad bio normalniji...

I, znam ja da ova slika nije neki work of art, al lepo nebo.

Truman

• 4
  • 3
« Reply #6 on: 12-12-2017, 16:56:00 »
Ne znam zašto sam bio tako opsednut automobilima ko klinac. Kada bih naišao na neki koji mi se dopada, slikao sam ga sa svih strana, kao da je bitno da katalogizujem kako izgleda spreda, otpozadi, sleva i sdesna. Bizarno je što danas nit znam da vozim nit me zanimaju automobili, ali valjda sam tad bio normalniji...

Фалим те боже да постоји још неки мушкарац ( и то прави! ) кога кола не интересују. Ја кад кажем у свом окружењу да не возим гледају ме чудно. Једна је чак изјавила "какав је то мушкарац који не вози кола".

Елем, једна ствар ми није јасна - како ти је успело да ископаш моју неуспелу тему из двијетисућаједанаесте?
Sri Ramana

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #7 on: 12-12-2017, 16:59:00 »
Ne bih ja sebe označavao kao pravog muškarca, za svaki slučaj.

A tema  mi je delovala odgovarajuće, pokrenuta sa dobrom namerom, pa je bio red da je neko jednom podrži  :lol:

Pritom, ja ipak nikad ništa ne slikam pa bi bilo glupo da sam ja pokretao novi topik.

Truman

• 4
  • 3
« Reply #8 on: 12-12-2017, 17:01:56 »
Добро, мени је увек драго да неко цени мој ентузијазам на овом ( руинираном ) форуму. Само настави да постављаш своја дела.
Sri Ramana

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #9 on: 12-12-2017, 17:23:05 »
Verovatno ih neće biti (dela) narednih 6-7 godina, ali ako ih bude, ovo je topik na kome će se pojaviti.

Truman

• 4
  • 3
« Reply #10 on: 12-12-2017, 18:40:38 »
А, дотле ћу да отегнем папке.
Sri Ramana