Predvorje > NEXT GENERATION

Očekivanja novih članova & utisci o starima

(1/9) > >>

Nightflier:
'Ajde, da podržim Bobana & kolegu moda.

DakleM, novi članovi, zašto ste došli na ZS? Kakva su vam očekivanja od ovog foruma? Da li ste ga ranije pratili kao čitaoci? Koji vas delovi foruma najviše zanimaju i u kojim temama biste najradije učestvovali? Da li imate mišljenja o starijim članovima foruma i kakva?

lilit:
praviću se da nisam otvorila ovaj topik

ALEKSIJE D.:
Još malo pa će ovo zvučati kao: imam salvete za razmenu, skupljam značke i volim sve što volU mladi...
ZS je jedini forum gde nema priče o seksu, da li ste to primetili? To mu daje dozu elitizma. I zgodan je za oštrenje zuba.

Dybuk:
Hej bre Aleksije, vec zvuci tako, par spratova iznad, samo salvete zameni stripovima :lol:

Sta znam, meni ovo nekako simpa, i ova tema i ovaj kutak, ne mislim da to drasticno menja koncepciju foruma (sta god to bilo) niti da previse talasa ustaljeni MO, u redu je to. Ljudi osmislili neki kutak, dal ce zaziveti ili ne, vreme ce pokazati.

O clanovima sve najbolje, pozz 8-)

ALEKSIJE D.:
Ma, mučim se već duže vreme sa tim kako dati ime ovom odeljku "za mladunce i nove članove". Kako se ono zove deo u zoovrtu za mladunce? Kad smo već ovde takve zverke, od vukova do papagaja, red je da postoji takav kutak.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version