DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > FOTOGRAFIJE, PUTOVANJA, PUTOPISI...

POKAŽITE SVOJU MACU!

<< < (2/369) > >>

Meho Krljic:
Dobro, ja sam oda ponovo okačim neke od favorita koje su već na ovom forumu videli:

Ljupka u neuobičajeno anđeoskoj pozi

Marijeta u karakteristično pretećoj pozi

Zakrpica kao primer mačijeg dostojanstva

Zalepiću još od kuće, ovo je sve što sam imao na poslu... Dobro, ne baš sve, evo još jedna Ljupkina, u nešto karakterističnijem položaju:

Meho Krljic:
Nego, sjajne su sve ove mačke što ste okačili. Ova što je Ghoul mazi je ko neka mečka, jebote, te američke mačke su duplo veće od evropskih. Ovaj Anđelijin što spava sa tigrom je opasan, a Babine su genijalne, mada bih voleo malo veće slike!111!

lilit:
moram priznati da sam imala cudnu asocijaciju kad sam procitala naslov ovog topica, ali srecom, Boban se javio i prekinuo me u razmisljanju.
drago mi je da vidim da ste svi ipak osecajni ljudi.

a evo nase kucne macke vec prikazane na ovom forumu:

Boban:

--- Quote from: "Meho Krljic" ---Nego, sjajne su sve ove mačke što ste okačili. Ova što je Ghoul mazi je ko neka mečka, jebote, te američke mačke su duplo veće od evropskih.
--- End quote ---

Pogrešna ti je tačka gledišta, Meho, biće da je mačka sasvim normalna a da grešiš u proporcijama ostalih učesnika fotografije.

Ovo je jedna od dve moje mačke ikada, ali davno pradavno. Ovo su zapravo počeci te mačke.

Meho Krljic:

--- Quote ---moram priznati da sam imala cudnu asocijaciju kad sam procitala naslov ovog topica, ali srecom, Boban se javio i prekinuo me u razmisljanju
--- End quote ---

:x  :x  :x  :x  :x  :x  :x

Bobane kad ti brži jezik od pameti!!!!

Nego, Lilita, ova tvoja mačka deluje nekako... odsutno... Izočno, što bi rekli u Hrvatskoj...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version