Predvorje > NEXT GENERATION

Pozdrav svima

(1/11) > >>

Elohael:
Pozdrav svima na forumu/radionici!
Prvi put sam ovde, poznanik mi je skrenuo pažnju na ovaj forum i radionicu, i iako mislim da sam shvatio kako stvari ovde funkcionišu, ipak moram da proverim da li sam dobro shvatio s obzirom da sam ja ipak Bosanac :))
Elem:
- ovde u okviru "Književne radionice" samo pokrenem New Topic sa naslovom svoje priče, priču copy/paste u tu poruku i onda ljudi koji imaju volje/želje komentarišu na tu priču, daju svoje sugestije itd?
- priča ne sme biti duža od 6000 karaktera, sve sa razmacima?
- kada se odluči tema za april, ona će biti postavljena kao new topic ovde, sa uputstvom kome se i do kada šalju priče?
Jesam li ovo do sada dobro shvatio?
I, na kraju, nevezano za tematske radionice jednom mesečno, da li ove ostale priče koje se postavljaju na forum moraju biti SF/fantasy žanra ili ne moraju biti žanrovski određene?
Eto, dajte mi malo ovih pojašnjenja, uputite me, inicirajte, uzmite mi krv a ja ću dati zakletvu o čuvanju tajne, pa da i pošaljem ponešto od onoga što piskaram!
Unapred zahvalan,
Mr. Elohael

angel011:

--- Quote from: Elohael on 11-03-2011, 20:37:49 ---
Elem:
- ovde u okviru "Književne radionice" samo pokrenem New Topic sa naslovom svoje priče, priču copy/paste u tu poruku i onda ljudi koji imaju volje/želje komentarišu na tu priču, daju svoje sugestije itd?
--- End quote ---
-da

--- Quote from: Elohael on 11-03-2011, 20:37:49 ---- priča ne sme biti duža od 6000 karaktera, sve sa razmacima?
--- End quote ---
-ograničenje u dužini važi samo za tematsku radionicu, van tematske radionice možeš da postuješ priče bilo koje dužine; uzmi samo u obzir da neće svako hteti da čita tvoj roman u nastavcima :lol:

--- Quote from: Elohael on 11-03-2011, 20:37:49 ---- kada se odluči tema za april, ona će biti postavljena kao new topic ovde, sa uputstvom kome se i do kada šalju priče?
--- End quote ---
-da, i to kao lepljiva, na vrhu strane

--- Quote from: Elohael on 11-03-2011, 20:37:49 ---I, na kraju, nevezano za tematske radionice jednom mesečno, da li ove ostale priče koje se postavljaju na forum moraju biti SF/fantasy žanra ili ne moraju biti žanrovski određene?
--- End quote ---
-pa, nije da će neko da te juri sa satarom ako ti priča nije SF/F/H, ali će se verovatno naći neko (na primer ja :lol:) da pita zbog čega baš na SF/F/H forum postavljaš priču koja nema veze sa SF/F/H

Josephine:

--- Quote from: angel011 on 11-03-2011, 20:47:22 ----pa, nije da će neko da te juri sa satarom ako ti priča nije SF/F/H, ali će se verovatno naći neko (na primer ja :lol:) da pita zbog čega baš na SF/F/H forum postavljaš priču koja nema veze sa SF/F/H

--- End quote ---

Nema veze. Neka piše šta mu najbolje leži.

pokojni Steva:
Aloha i tebi brate havajski! E a da bi shvatio šta se ovde dešava, naoštri ašov, pa lagano, ima da se nariljaš. Vremenom će ti konfuzija porasti do tačke kad ćeš se na ZS osećati kao kod tuđe kuće, a voleo bi da je tvoja. Znači, arbeit maht frei! :-)

Kreni od januarske dradionice...

Savajat Erp:

--- Quote from: Elohael on 11-03-2011, 20:37:49 ---ipak moram da proverim da li sam dobro shvatio s obzirom da sam ja ipak Bosanac

--- End quote ---

Босански лоби, Лоби Босанаца у Србији, војвођански лоби...аман, докле то тако, бре, више?!  :lol:

Willkommen! Германофили, јесам ли бар приближно тачно написао?  :lol:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version