DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > FOTOGRAFIJE, PUTOVANJA, PUTOPISI...

Vaša on-line galerija fotografija

<< < (2/3) > >>

Meho Krljic:
Ne znam zašto sam bio tako opsednut automobilima ko klinac. Kada bih naišao na neki koji mi se dopada, slikao sam ga sa svih strana, kao da je bitno da katalogizujem kako izgleda spreda, otpozadi, sleva i sdesna. Bizarno je što danas nit znam da vozim nit me zanimaju automobili, ali valjda sam tad bio normalniji...

I, znam ja da ova slika nije neki work of art, al lepo nebo.

Truman:

--- Quote from: Meho Krljic on 12-12-2017, 14:23:44 ---Ne znam zašto sam bio tako opsednut automobilima ko klinac. Kada bih naišao na neki koji mi se dopada, slikao sam ga sa svih strana, kao da je bitno da katalogizujem kako izgleda spreda, otpozadi, sleva i sdesna. Bizarno je što danas nit znam da vozim nit me zanimaju automobili, ali valjda sam tad bio normalniji...

--- End quote ---

Фалим те боже да постоји још неки мушкарац ( и то прави! ) кога кола не интересују. Ја кад кажем у свом окружењу да не возим гледају ме чудно. Једна је чак изјавила "какав је то мушкарац који не вози кола".

Елем, једна ствар ми није јасна - како ти је успело да ископаш моју неуспелу тему из двијетисућаједанаесте?

Meho Krljic:
Ne bih ja sebe označavao kao pravog muškarca, za svaki slučaj.

A tema  mi je delovala odgovarajuće, pokrenuta sa dobrom namerom, pa je bio red da je neko jednom podrži  :lol:

Pritom, ja ipak nikad ništa ne slikam pa bi bilo glupo da sam ja pokretao novi topik.

Truman:
Добро, мени је увек драго да неко цени мој ентузијазам на овом ( руинираном ) форуму. Само настави да постављаш своја дела.

Meho Krljic:
Verovatno ih neće biti (dela) narednih 6-7 godina, ali ako ih bude, ovo je topik na kome će se pojaviti.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version