Predvorje > NEXT GENERATION

Vežba pisanja: žensko-muška dinamika u SF pričama

<< < (2/9) > >>

Drakus:
HQ, koji je to čaopis? Bih pročitao.

Harley Quinn:
Eh, taj je casopis trebalo da izadje vec, a onda se desilo nesto nimalo naivno i sada treba malo da se priceka na njegovo objavljivanje. Elem, ja to elektronsko izdanje mogu i sama da napravim, ali cu ispostovati dil koji sam napravila sa vlasnikom casopisa.

Harley Quinn:

--- Quote from: Stipan on 03-07-2016, 07:15:45 ---Ne osećam se ugroženim i ne učestvujem u ovome.

--- End quote ---

Tema je otvorena ovde zato što su se mladi razbežali sa ovog mesta. Sada im treba uliti poverenje da mogu da pišu, a da neće biti odrani. Oni, inače, sasvim lepo i samostalno funkcionišu na jednom drugom mestu. Pomalo izolovano, ali takva je sudbina svih izgnanika i odbačenih. Verujem i da im odgovara da sami stvaraju svoju kulturu druženja i grupnu dinamiku i energiju, bez upadica nas koji stalno nešto (oštro ili, čak, surovo) pametujemo.

Sad, možda sam lestvicu postavila previsoko, ali eto - napisaću ja priču na ovu temu da probijem led. Pa ko se pridruži, prodružio se. :)

babakarniang:
Bravo za incjativu :)

Stipan:
Hahhah! Pa ona je ovde inicirala sve i svašta, samo se o tome slabo priča iz dnevnopolitičkih razloga.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version