DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > ZADACI, PITALICE, KVIZOVI, NADMUDRIVANJA

HOMEROVO NAGRADNO PITANJE BR. 2

(1/2) > >>

Goran Skrobonja:
Ovo bi trebalo da bude lakše od prethodnog. Dakle, u kojoj seriji su braća Sem i Ted Rejmi bili veoma aktivni proteklih 6-7 godina?

Tačan odgovor donosi pravo na besplatno rentiranje svih epizoda iste koje su na raspolaganju u "Homeru." 8)

Pennywise:

--- Quote from: "Goran Skrobonja" ---Ovo bi trebalo da bude lakše od prethodnog. Dakle, u kojoj seriji su braća Sem i Ted Rejmi bili veoma aktivni proteklih 6-7 godina?
--- End quote ---

Da nije Xena, Warrior Princes?

Spider Jerusalem:
tacno, ali ako imas kablovsku, decko, malo ce ti ova pretplata valjati.

jebote, mislim da sam neke dve epizode Xene izdrzao tokom poslednjih par meseci i dosta mi je za zivot. mislim, malo li je?  :x

Tarantula:
Da li su ova pitanja test inteligencije ucesnika, postupak prepoznavanja i inicijalizacije zagrizenih fanova ili samo reklama za video klub?

Pennywise:

--- Quote from: "Spider Jerusalem" ---tacno, ali ako imas kablovsku, decko, malo ce ti ova pretplata valjati
--- End quote ---

Nemam kablovsku vec je gledam preko Hrvatske televizije (doduse samo povremeno ako vec ne nadjem nista zanimljivo)

Sto se tice nagrade (ako jos vazi) posto ne mogu do BG-a moze li da se realizuje na neki drugi nacin?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version