DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > SPORT, NAVIJAČI, KLADIONICE...

Kladjenje na nobelovce

<< < (2/20) > >>

krema:
Pa kad se vec zna ko nece dobiti, ko ostaje na kraju, ko ce dobiti nagradu? Reci nam, Kornelije... :lol:

Cornelius:
Neophodno je prouciti sve geo-politicke implikacije i onda sastaviti kratku listu. Problem je u autsajderima. Tu se desavaju cudne stvari. Nemoj da mislis da ja znam nesto vise od tebe. Kad bih znao, kladio bih se na najboljeg knjizevnog galopera i pokupio bih pare. Ali...

Valja pitati Micu, jer je on strucnjak za konjske trke, a voli i knjizevnost. Ako spoji te dve strasti, mozda bi mogao da nam kaze na koga da se kladimo.

Mica Milovanovic:
Kao vrstan stručnjak iz oblasti konjarstva mogu samo da vam kažem da na kog god da se kladite, taj sasvim sigurno neće pobediti. To se meni stalno dešava...  :cry:

Tex Murphy:
Sto mu vampira, zar nije Filip Rot onaj režiser niskobudžetnih SF filmova???  :?

Le Samourai:
Gledano geo-politichki, teshko mi je da poverujem da ce ove godine dati nagradu Izraelcu. A onda sam samo probrao od ostalih shta deluje najizvesnije iz mog ugla.

No, zhivi bili pa videli.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version