DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > SPORT, NAVIJAČI, KLADIONICE...

Fudbal nam je otisao u kurac skroz...

<< < (5/400) > >>

Tex Murphy:
Na šta je spao taj Ajaks... Doduše, tim koji gubi od Dinama bolje nije ni zaslužio  :evil:

Son of Man:
shto neko reche chachanski nacisti protiv jevreja  :evil:

Alexdelarge:
Dzaja se vraca u Zvezdu. Bez jake Zvezde nema ni jakog Partizana. :evil:

Kastor:
29. avgust 2008.
Krkić: "Hvala, ali ja sam Španac"

Prvotimac Barselone Bojan Krkić Peres odbio je da igra za nacionalni tim Srbije, iako nije pozvan u špansku selekciju.

Selektor aktuelnog prvaka Evrope Visente del Boske izostavio je Krkića iz tima za predstojeće kvalifikacione utakmice za SP 2010. u Južnoj Africi, a Radomir Antić najavio je da će pokušati da ga ubedi da nastupa za Srbiju, ali Krkić je tu mogućnost odbacio. "Počastvovan sam pozivom Radomira Antića da zaigram za Srbiju, ali ja sam Španac i igraću samo za špansku selekciju", izjavio je Krkić.

Član Barselone, koji je u četvrtak napunio 18 godina, naglasio je da jedva čeka dan kada će zaigrati za selekciju Španije.

"Uveren sam da ću jednog dana debitovati u nacionalnom timu Španije". poručio je Krkić.

On je dodao da je za njega bila "privilegija" i kada je prošle sedmice na prijateljskoj utakmici protiv Danske sedeo na klupi "furije".

"Bio sam zadovoljan i kada sam sedeo na klupi..To je za mene bila velika čast. Živim u nadi da ću jednog dana zaigrati za reprezentaciju", rekao je Krkić.

Krkićev otac je nekadašnji srpski fudbaler, a njegova majka je Katalonka. Sâm Bojan Krkićž rođen je i odrastao u Španiji.

Son of Man:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version