Predvorje > NEXT GENERATION

Postupak

<< < (3/3)

Boban:
Nemoj da se vadiš, ništa nisi uradio kako treba... realizacija je nikakva.
Razmisli malo o svemu tome, a pre svega pročitaj podosta kvalitetne literature da spoznaš kako se barata sa tenzijom i ostalim bitnim elementima priče.

scallop:
E, sad, nije nego. Nije to tako loše napisano koliko je neobjašnjivo napisano. To me je i zbunilo. Ispada, Slobodane, da bi ti sad mogao danima da objašnjavaš ono što nisi hteo da napišeš. Moglo je i jednostavnije: Dunav stao i samo će jedan da mantra i on će da se pokrene. Ispada da je Tralala postavila ključno pitanje: "Ko je profesor i gde je on stajao dok je Aleksa bio u vodi?" Naravno, tu ima bezbroj pitanja, ali je ovo dovoljno.

Lord Kufer:
Cela priča sastoji se od obećanja da će biti priče, ali priče nema. To bi moglo da prođe kao štos, ali umaksimum 10 redova. Kao vic.

Džek:
Po meni, nedovoljno razjašnjene okolnosti. Lepo što su pokrenuli Dunav, svaka čast momcima, al, WTF, zašto je Dunav stao, i, kolika to pretnja može bidne celom svetu?

Protagonisti se ponašaju debilski. Zašto bi se drajveri hvatali noge kad se upravo tu, pred njima rešava sudbina sveta?
Šta, nije im niko rekao da voze spasitelje ljudova? Meni nije niko niš rekao da njima nije rečeno.

I dalje, nekako nema atmosferu, kao da je radnja na mesecu. Ne mogu se projektovati tamo, i mantrati Dunavu...

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version