Predvorje > NEXT GENERATION

Soul

<< < (2/9) > >>

Meho Krljic:
Sasvim si u pravu.

Lord Kufer:
Ja sam se dosta igrao takvih igara i znam da uvek hoćemo nešto još pride, ali svaki pokušaj da se to učini mora da se završi pokušajem da se ta igra unapredi, da se u stvari bavimo strukturom i pravilima igre, a ne konkretnim efektima, koji uvek treba da budu samo iznenađenje da bi delovali, jer ako su predvidivi, onda igra gubi čar.

Ključna reč je "igra" ;)

babakarniang:
Naravno imate pravo uvek ima prostora za doterivanje :) niko nije savrsen,. pogotovo ne na pocetku, bice bolje :)

A RPG je vrlo malo uticao na ovo vise sam hteo reci kako obicno gubimo bitke sa samim sobom kako god okrenes.

Imam i Druge tekstove koji su kud i kamo potpuno drukciji od ovog, ovome ipak ima godina i meni je drag zato sto je jedan od prvih :)

Hvala za kritike iskoristicu ih.

Lord Kufer:
Svako prolazi ovu fazu i ona dosta dugo traje. Čovek uvek razmišlja i traži način da artikuliše svoje iskustvo. U početku se bori da opiše pojavu, a pojava je kompleksna jer je i čovek sam kompleksan. Kasnije, kako stiče iskustvo, počinje i da razumeva pojave i onda se pristup temi menja. Na kraju, kad se sve shvati, može i da se igra i to je tek prava umetnost ;)

babakarniang:
Naravno menjamo se ne razmisljamo isto danas i sutra  :) iskustva nas cine boljima i naravno rad kojim se stice rutina.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version