FILMOVI, TV SERIJE, ANIMACIJE > TV SERIJE, DOKUMENTARCI, ANIMACIJE

DEADWOOD

(1/5) > >>

Truman:
Odgledao prve četiri epizode, primio sam se. Priča je slojevita, serija nije pravljena populistički...više je drama o duhovnoj bedi ljudi tog vremena ( mada nismo mnogo odmakli ni danas ) . Videh da je nakon tri sezone naglo prekinuta, da priča nije zaokružena što me malo odbija od daljeg gledanja...videću šta ću nakon prve sezone. Neki su napljuvali treću, da je dosta lošija, ima li istine u tome?

Black swan:
ja sam pogledao samo prve dvije i ok je
samo malo puno pričaju  :evil:
to je moja zamjerka
i psuju

Truman:
Moja zamerka je što koriste neke reči čije značenje ponekad ne  mogu da nađem ni u rečniku. :mrgreen: Valjda se u to vreme tako pričalo...

ex pistol:
ja sam skidao prevod sa titlovi.com koji je zadovoljavajući a na jednom mestu se samo ubacuje nešto tipa:
''OVO NISAM MOGAO DA PREVEDEM STVARNO NEMAM POJMA ŠTA JE REKAO''

Tex Murphy:

--- Quote from: Truman on 31-05-2013, 19:03:32 ---Odgledao prve četiri epizode, primio sam se. Priča je slojevita, serija nije pravljena populistički...više je drama o duhovnoj bedi ljudi tog vremena ( mada nismo mnogo odmakli ni danas ) . Videh da je nakon tri sezone naglo prekinuta, da priča nije zaokružena što me malo odbija od daljeg gledanja...videću šta ću nakon prve sezone. Neki su napljuvali treću, da je dosta lošija, ima li istine u tome?

--- End quote ---

Тај ко је напљувао трећу сезону је или пијандура или кандидат за лудницу. Једна од најбољих и најнапетијих сезона било које серије, ЕВЕР, са можда најупечатљивијим негативцем. Ту сезону сам погледао за два дана, при чему сам за један дан мислим погледао девет или десет епизода. Генијална једна ствар.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version