NAUČNA FANTASTIKA, FANTASTIKA i HOROR — KNJIŽEVNOST > PERIODIKA

KNJIŽEVNA FANTASTIKA (almanah)

<< < (7/8) > >>

Black swan:
otkako su promijenili dizajn ne mogu ih naci nigdje

Boban:
http://www.znaksagite.com/knjizara/index.php?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=knji%C5%BEevna+fantastika&submit_search=Search

Alexdelarge:

--- Quote from: Kimura on 03-07-2018, 08:38:37 ---Kako se tebi sviđa peti almanah, Alexdelarge?

--- End quote ---

još se nisam izborio ni sa četvorkom, a kad će novi broj da dođe na red azatot sveti zna. dok završim sa čitanjem jedne knjige u međuvremenu kupim dve i strip pride pa je gomila nepročitanih knjiga iz dana u dan sve veća. međutim, treba čitati polako jer ako se knjige gutaju u dahu od prežderavanja boli stomak. halapljivi čitaoci nezasito proždiru na desetine, pa čak i stotine stranica dnevno što dovodi do poremećaja usled prekomernog unosa književnosti a sledstveno tome i do književnog gastritisa. u mrljavljenju je spas!

Black swan:
zato jw ne kupujm vise debele knjige, knjige u nastavcima te ono sto me bas 100% ne zanima
prekrwtak je zivot za preveliko gomilanje
lose prodam kao i nezanimljive mi

tomat:

--- Quote from: Black swan on 03-07-2018, 13:26:50 ---zato jw ne kupujm vise debele knjige, knjige u nastavcima te ono sto me bas 100% ne zanima
prekrwtak je zivot za preveliko gomilanje
lose prodam kao i nezanimljive mi

--- End quote ---

Pređi na priče. Ja sam progledao :lol:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version