DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > ISTORIJA, DRUŠTVO, POLITIKA, RELIGIJA...

Idi, bre, Amin Dada

<< < (2/8) > >>

Lurd:

--- Quote from: "iNCUBUs" ---Mada, kada bolje razmislim, ne pada mi nijedan drugi glumac na pamet sa takvom fizičkom sličnošću u odnosu na Idi Amina
--- End quote ---

A Tulsa Dum?

iNCUBUs:

--- Quote from: "Monsinjor Lurdusami" ---A Tulsa Dum?
--- End quote ---

Svakako da postoji sličnost, ali Yaphet Kotto je baš onako sočno afrički crn, dok je James Earl Jones ipak malo belji :)

Lurd:
Što jes-jes.

Nego, videh te na Benchmarku. Opasan sajt, opasan forum! Nisam znao ranije za njega, ali opet nisam ni ja neki net vuk.

A i tamo širiš grobariju, vidim.

iNCUBUs:

--- Quote from: "Monsinjor Lurdusami" ---Što jes-jes.

Nego, videh te na Benchmarku. Opasan sajt, opasan forum! Nisam znao ranije za njega, ali opet nisam ni ja neki net vuk.

A i tamo širiš grobariju, vidim.
--- End quote ---

Dobar je Benchmark, imaš u sličnom fazonu i Elitesecurity.org, on je uradjen malo "stručnije"... Pod kojim nickom si na Benchu, tj u kojim diskusijama si učestvovao?

Što se tiče "grobarije", samo branim svoja ubedjenja :D

Lurd:
Tamo sam pod jednim tajanstvenim nikom, koji nikada niko ne bi pogodio i pod kojim me niko nikada neće prepoznati, ali samo bez crkvene titule "Monsinjor", kojom sam ukazao čast jednom kardinalu. :wink:

A na igrama, naravno. Otkrio sam ga tek pre koji dan i sada listam. Ja sam oduvek sanjao o forumu gde ozbiljni, predani ili matori igrači pričaju o igrama, recimo nešto kao kada bi SK imao forum.

Elitesecurity kažeš. Saću da overim.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version