DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > ISTORIJA, DRUŠTVO, POLITIKA, RELIGIJA...

World today (Ni Srbija ni zemlje u okruženju)

<< < (1335/1427) > >>

Labudan:
Bravo, Elke, očigledno si se na Titovim orgijama bolje zabavila nego Zoletova mama :)

džin tonik:

sad jos samo do brisela i ima da im svane za tisucu godina...

dark horse:

--- Quote ---Precizira da se strategija revizionista i ustašonostalgičara ponešto promenila.

„Više se uglavnom ne negiraju ustaški zločini, ali se inzistira na isticanju navodnih komunističkih zločina. Iz toga se izvlači blesava teza da su 'svi totalitarizmi isti‘. Na plitak se način, dakle, želi relativizirati zločinački karakter NDH i ustaškog pokreta. Međutim, mi, antifašistička opcija, nismo digli ruke od svega, jer i dalje imamo najjači argument - pravda i povijesna istina su na našoj strani. Povijesni revizionizam i ustašizacija zapravo su rezultat mistifikacije i mitologizacije, odnosno jedna velika laž o povijesti“, ocenjuje Goldstein.
--- End quote ---

https://www.slobodnaevropa.org/a/intervju-ivo-goldstein-ndh-80-godina/31192024.html

džin tonik:
o boze, stvarno nista ne razumijete. :cry:

opet crtanje: osmanlije su mi doveli stakora batu da paljetkuje i smara. onda su ga preuzeli austrijanci da smara, tako sprijece treci entitet u imperiji, hrvatski. pa su stakora batu preuzli madjari, pa talijani, pa konacno jugokomunisti da hrvate drze u poziciji plijena.
onda se 1995. stakor bato konacno vratio kuci.
ja sad imam drzavu i oruzje. a vi u beogradu imate stakora batu. plus, ja stakora batu preko teleta goldsteina, potpirijevog, reklamiram austrijancima, jer nije posteno da stakor bato bude tek u beogradu. mora i u brisel. a ako se prebaci i do londona, ima da vas ljubim!

aktualni primjer: tko ima stakora batu u kuci, ja ili elke?

Labudan:
Tvoja mama :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version