STRIPOVI, ILUSTRACIJE, ANIMACIJA > MANGE I ANIME

Anime Jedinica

<< < (38/41) > >>

Perin:
Hentai naslovi su dobri. Sa vukodlacima, i bez vukodlaka.  :|

J.Stickman:
Nešto za preporučiti? Ili sam izbirljivog ukusa ili je problem što su mi se samo Cleavage, Urotsukidoji i La Blue Girl dopali od hentaija. Za sada.  :evil:

Perin:
Cleavage je i meni jedan od boljih :D Elem, ljudi što su radili taj anime, mislim da su radili i...kako se ono zvaše...Discipline: Record of a Crusade, to isto nije loš naslov. The Hills Have Size isto nije loš. Kao i The Duchess of Busty Mounds. Možda bi bilo dobro overiti i Gibo: STepmothers Sin. Mislim, ima toga dosta  xjap         

ridiculus:

--- Quote from: J.Stickman on 16-11-2010, 21:45:28 ---Nego , postoji li neka anima sa vukodlacima?

--- End quote ---

Loups-Garous. Ali ne znam koliko je taj vukodlak realan, nisam još pogledao film.

Hakaba Kitarou - samo u epizodi ili dve, ali ne bi valjda propustio borbu Drakule i drevnog kineskog demona koji isisava životnu energiju?

Mislim da se pojavljuje u filmu Vampire Hunter D: Bloodlust, ali kratko.

Mislim da se pojavljuje u Darkstalkers-ima.

Ovo je sve što mogu da izvadim iz glave, a komična pojavljivanja nisam računao.

Vampiri se pojavljuju u animeima daleko češće. Daleko, daleko, daleko češće. Naravno, imaš mnoštvo sličnih ljudi-zveri, kao u Wolf's Rain-u.

By the way, baš sam skoro razmišljao o pojavljivanju zombija u mangama i animeima.

J.Stickman:

--- Quote from: ridiculus on 18-11-2010, 12:05:44 ---
--- Quote from: J.Stickman on 16-11-2010, 21:45:28 ---Nego , postoji li neka anima sa vukodlacima?

--- End quote ---

Loups-Garous. Ali ne znam koliko je taj vukodlak realan, nisam još pogledao film.

Hakaba Kitarou - samo u epizodi ili dve, ali ne bi valjda propustio borbu Drakule i drevnog kineskog demona koji isisava životnu energiju?

Mislim da se pojavljuje u filmu Vampire Hunter D: Bloodlust, ali kratko.

Mislim da se pojavljuje u Darkstalkers-ima.

Ovo je sve što mogu da izvadim iz glave, a komična pojavljivanja nisam računao.

Vampiri se pojavljuju u animeima daleko češće. Daleko, daleko, daleko češće. Naravno, imaš mnoštvo sličnih ljudi-zveri, kao u Wolf's Rain-u.

By the way, baš sam skoro razmišljao o pojavljivanju zombija u mangama i animeima.

--- End quote ---

Hvala. To su informacije za mene u ovom trenutku zlata vrijedne. Ionako skupljam sve što stignem o vukodlacima pa sam krenuo čeprkati po Animi. Pokušat ću sve ovo zbaviti pa sklopiti kakav tekst, okačiti na internet il' nešto slično...
A zombija, čini mi se da ima i viška...

@Perin - ma ne znam sad, nisam baš zagrižen fan hentaija da bih sve to ovjerio, ionako nemam vremena ni ove što su na hard disku anime da pogledam ali... opet ... zvuči primamljivo  :evil:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version