DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > FOTOGRAFIJE, PUTOVANJA, PUTOPISI...

Pokažite svoje čizme

<< < (2/21) > >>

M.M:

Barbarine, pa, uglancane su, nego kako!?  :lol: Ove prve nisu čizme, najk, ACG (all condition gear). Čizme na drugoj fotografiji su, naravno, vojničke, a na trećoj Harli čizme. Ove poslednje jurio sam deset godina da bi ih našao sasvim slučajno prošle godine na Kupindu. Čizme su bile u odličnom stanju, doslovno, bile su obuvane tri puta. Oslabio sam budžet za 10.000 dinara i postale su moje. Jedan jedini par i to moj broj.
Kao i mnogo puta do sada, dokazano, imao sam više sreće nego pameti.  :-|

džin tonik:
kupljene 2007. teske nekoliko kila, neunistive, i pertle imaju nesto kao sajlu iznutra. najveca relacija u komadu preko cetrdeset kilometara u jednom danu po brdovito-sumovitom terenu bez stanke, nikad glancane.

Savajat Erp:

--- Quote from: Miljan Markovic on 29-05-2012, 21:40:32 ---
Ove prve nisu čizme, najk, ACG (all condition gear).

--- End quote ---

Хеј, па ово су Најк ципеле! Имам исте, добре су, осим што су мало зезнуте за пертлање (олако се одвезују...или то или ја још увек нисам до краја савладао древну технику везивања пертли  :oops: ) и што сам зимус нон-стоп имао трип да пропуштају воду....циркулацијо, проклета била! :)

lilit:
moje najdraže:

džin tonik:
isusova majko, kako se u ovo ulazi??? i cemu sluze ti "tanjurici", "zvecke" ili sta vec??? mislim ovi metalni kruzici sa rupom.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version