DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > FOTOGRAFIJE, PUTOVANJA, PUTOPISI...

Naša putovanja ( kratki utisci, predlozi...)

<< < (2/23) > >>

Dybuk:
U, za tu kombinaciju nismo znali! Damn.

A inace obidjoh Vojvodinu letos (letujmo u Srbiji!!!!) po onoj jari, te stigosmo i do Backog Petrovca (opet Akva park!) ali mi se nije dopalo. To za Budimpestu cu imati na umu :)

tomat:
cena je po čeloveku, da ne bude zabune. rezervacija se ništa ne plaća, sve na licu mesta, a upit može da se pošalje i na srpskom :)

edit: evo ovde info http://www.hunguesthotels.hu/cs/hotel/szeged/hunguest_hotel_forras/special_offers/

Truman:
Hvala tomat, velika mi je želja ići i u Firencu. Imaću u vidu i Segedin, mada mi je iz finansijskih razloga više u planu jednodnevni boravak. Temišvar me je koštao 1000din.

tomat:
Bilo je jednodnevnih izleta do Segedina u ponudi na kolektivama, grupovinama i slično, cene je bila ok, mislim do 1500 dinara.

Ako si u fazonu kupanja, bilo je jednodnevnih izleta do Morahaluma, to ti je odmah tu kog Segedina.

Mica Milovanovic:
Mi kad smo išli pre par godina u Italiju na odmor, preko bookinga smo rezervisali jednu lepu sobu u okolini Firence. Bilo nas je nekoliko, pa smo bili
raspoređeni u različite kuće. Jedna porodica je bila u pravom zamku iz horor filmova, a mi smo bili u nekoj pastirskoj idili.
Sve to na par kilometara od centra Firence. Preporuke, najtoplije...

Evo par fotki:

Pastorala gde smo mi odseli... Malo bazenče pored... Idila...

Prijatelji u zamku iz horor filmova:

Obedaonica:

Prilaz spavaćoj sobi:

Pošto smo ostali samo jedan dan - poseta gradu je bila u sumrak i veče, pa sam se dovijao da slike ispadnu pristojno:

Inače, najtoplije preporuke za Firencu. Sigurno u pet najlepših gradova u svetu u kojima sam bio...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version