DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > FOTOGRAFIJE, PUTOVANJA, PUTOPISI...

Lepota je u oku posmatraca - predeli

(1/2) > >>

S.:
Podstaknuta sa The Story of Bosnia, podigla sam galeriju na Altiplano 06 - vol. 1, nista sume, reke, vodopadi i to, ali lepo u ... bar meni, pa ako je jos nekome :lol:

Boban:
Kada imaš tako raritetnu priliku da budeš na mestima gde praktično gotovo niko od nas neće nikada biti, onda imaš moralnu i ljudsku obavezu da neprekidno, neumorno i besomučno snimaš sve što vidiš.
I da kačiš ovako.

lilit:
kakve fotke!!!
wow! prelepo je.

ako nije previse indiskretno pitanje, zanima me koji foto-aparat koristis?  :?:

edit:
26LagunaColoradaFlamingoes.jpg mi je omiljena.

S.:
Bobane, bre, bezobrazan si koliko si tezak... cuj, moralnu obavezu, hmph. No, dobro, neka si mi rekao :lol:

Lilit,   :oops: ne znam bas da ti ista znaci, ali kombinacija dva: digitalac "za u dzep" Panasonic DMC-LS33 3.2Mega pixel i stari Canon T50 sa 28-200mm objektivom. Ali posle ovog izleta, a za ovakve prilike, ozbiljno razmisljam da zaboravim digitalac, makar dok se ne prelomim i puknem vecu lovu za nesto sto ne moze da stane u dzep.

Anyway, kako ne znam dal' je bilo do flamingosa ili Raznobojne lagune, ima nesto dodataka u galeriji, plus je prva postavka zamenjena nesto vecim istovetnim fotografijama.

Black Mamba:
ai, me gusta this place.. mucho mucho :lol:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version