DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > FOTOGRAFIJE, PUTOVANJA, PUTOPISI...

Doček Nove godine u Bugarskoj

(1/3) > >>

Boban:
Deluje bizarno, ali... tamo se sprema nezamisliva fešta jer Bugarska ulazi u EU; biće bezbroj svakojakih sadržaja i stvari koje se viđaju verovatno samo jednom u životu, stotine najavljenih specijalnih uglavnom muzičkih gostiju iz celog sveta...
Uostalom, to nam je poslednja šansa da budemo u nekoj zemlji u trenutku dok ulazi u EU.

---:
ulazim ti ja tako u menzu sa drugarom jednim i blgarske. kasna večera, oko 10 sati, gužva neviđena, nikad tolko ljudi nisam vido u menzi-konzi. i sad, otegao se rad, sigurno 20 ljudi čeka, sporo ide, a tamo hamburgeri cvrče, pa viršle, krompirići, pileća krilca... i pošto to ne jem, ostavim bugarče da čeka, pak odem do odjelka gde se mi krave napasamo, i počnem praviti si leba i jezika, tj. sendvič sa željom. bakto se ja tamo ne više od pola minuta, kad, ide moj drug bugarin i nosi hamburger.
gledam u njega belo, a pogledom ga pitam: kako, bre, bugarče, trunje mu pogano, uze taj hamburger tako brzo, kad dvajes amera čeka u redu?
"This is how Bulgarian operates", veli on sa pravim istočnoevropskim akcentom, a ceo se smeje.
"Just smile, take what you need, smile, and leave."

lilit:

--- Quote from: "Boban" ---
Uostalom, to nam je poslednja šansa da budemo u nekoj zemlji u trenutku dok ulazi u EU.
--- End quote ---

mozda ipak da sacekamo na hrvatsku, posto cu za makedoniju biti previse matora?

Meho Krljic:
Što matorije - to boljije!! A, nikad se ne zna, možda nas i Crna Gora pretekne na putu u europsku porodicu...

krema:
Ne vjerujem, Meho, ni da si u krivu. :lol:
Mislim da je Lili u pravu, bolje da Hrvatsku sacekamo.
Ustvari, mi u "BiH" mozemo cekati i vas u Srbiji, vi cete sigurno ranije. :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version