DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > FOTOGRAFIJE, PUTOVANJA, PUTOPISI...

velizar ludak prokleti

<< < (4/4)

Loengrin:

--- Quote from: "lilit_depp" ---
--- Quote from: "zakk" ---

--- End quote ---

zakk bre,
kako uhvati ovaj momenat?
kakav machak!!!
 :?
--- End quote ---

Kraljevstvo mačaka!  :lol:
Fali mu samo sivo odelo i cilindar  :!:

--- Quote from: "Zakk" ---Iz kog puta?!  
Ja sam hteo da ga slikam kako se isteže i pruža, kao na prvoj slici, a on đipio na luster!!
--- End quote ---

Znači o'šo je samo jedan život?  :evil:

--- Quote from: "Zakk" ---Istog sekunda je nastupio mrak a on je pao s lustera. Kako sam ga uslikao pojma nemam. Uslikao sam sijalicu dok crkava!!!
--- End quote ---

Sijalica je last touch, imaš moje divljenje do imbecilnosti  xjap xrotaeye

--- Quote from: "Zakk" ---Ako pogledate treću sliku, na stolu, ispod Velizara je Itsi Bitsi kojoj ništa nije jasno.
--- End quote ---

Doživotna trauma!  :?
Da li se još uvek pentraju po nameštaju i lusterima ili su sad mirni?

sivka:
I dalje se pentraju po svemu do cega stignu. Trenutno im je siesta pa je mir u kuci. Videla si slike, popnu se na civiluk i tamo spavaju, na kaljavu pec, na police sa knjigama.... ovaj skok na luster je  samo jedan od njihovih penjackih podviga...
Velizar je ipak danas malo mirniji jer je jutros bilo veliko usisavanje kuce a plasi se usisivaca nedvidjeno.

lilit:
znaci, zato cesto usisavate kucu?
 :lol:

Loengrin:

--- Quote from: "greymalk" ---I dalje se pentraju po svemu do cega stignu. Trenutno im je siesta pa je mir u kuci. Videla si slike, popnu se na civiluk i tamo spavaju, na kaljavu pec, na police sa knjigama.... ovaj skok na luster je  samo jedan od njihovih penjackih podviga...
Velizar je ipak danas malo mirniji jer je jutros bilo veliko usisavanje kuce a plasi se usisivaca nedvidjeno.
--- End quote ---

Moj (nekadašnji) Živorad (Žika, Žak, Džek ili Džekson odazivao se na sve) je plakao u ćošetu kad god je usisivač radio. Neustrašivi crnodlaki pacolovac i neprikosnoveni vladar dvorišnog prostora, cvikao je od papuče usisivača kao Šir-Kan od vatre.
I ona sa čivilukom je grdna, ali ovo sa lusterom me je potsetilo kako je Živorad skakao svom težinom na kvaku (zamisli mačora kako sedi na kvaki) kako bi možda uspeo da otvori vrata. Niko mu to nije pokazao, ali je valjda ukapirao (vandrokaš nijedan :evil: ) da se uvek 'vatamo za kvaku kad ulazimo. Moralo je da se počne sa zaključavanjem vrata na pojedinim sobama (zbog bebe, ostave s hranom :?  i koječega još).

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version