DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > FOTOGRAFIJE, PUTOVANJA, PUTOPISI...

vratila sam se i ja! :-)

(1/1)

brana:
prvo jedno veeeeeeeeliko izvinjenje sto se nisam javljala,ali znate kako je to kada imate 21 god. ,a leto i ludovanje u punom jeku!  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:

kao sto znate malo sam putovala i uzivala i imam jaaaako zanimljivih slika sa mora,ali se bojim da srce ne popusti prisutnima na forumu... tako da nista od toga...  :D

ja za koji dan idem jos malo na more u Becice na pripreme sa mojim karate klubom,da dodatno zategnem telo i aktiviram misice,posle ludog leta i budem i fizicki spremna za predstojecu sezonu i naravno za snimanje!   xkoenig
 E da,ja sam na letovanju bila sa studentskom organizacijom "KABEZA" ,pa na njihovom sajtu u foto galeriji mozete videti neke slicice.Samo idite na "Letovanje na krfu 1. termin" .
Pozdrav za sve! cmok!

[/img]

Meho Krljic:

--- Quote ---malo sam putovala i uzivala i imam jaaaako zanimljivih slika sa mora,ali se bojim da srce ne popusti prisutnima na forumu... tako da nista od toga...
--- End quote ---

Baš se radujemo što znamo da postoje slike ali da ih nikada nećemo videti :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  Hajde, hajde, ima među nama i (bivših) karatista!!!

Cornelius:

--- Quote from: "brana" --- imam jaaaako zanimljivih slika sa mora,ali se bojim da srce ne popusti prisutnima na forumu...
--- End quote ---

Ne boj se i slobodno kaci, jer nas ima puno bez srca na ovom forumu.

lilit:

--- Quote from: "Cornelius" ---

Ne boj se i slobodno kaci, jer nas ima puno bez srca na ovom forumu.
--- End quote ---

a Meho i Cornelius su najveci "bez_srcasi" tako da, Brano, slobodno kaci fotke. sigurno je.

Cornelius:
E, Lilit, vidi se da se zena od iskustva, te umes da procenis muskarce, onako, na prvi post. xjap

Navigation

[0] Message Index

Go to full version