NAUČNA FANTASTIKA, FANTASTIKA i HOROR — KNJIŽEVNOST > NIGHTFLIER'S BOOKSPACE

Mistborn by Brandon Sanderson

<< < (2/20) > >>

Nightflier:

--- Quote from: Perin on 28-01-2011, 16:49:34 ---Lepo lepo :) Čekam još jedan naslov, pa da kupim 3 knjige odjednom, veći je popust :)

--- End quote ---

Pa, "Ime vetra" bi trebalo svakog časa da se pojavi. Ne znam da li to čekaš. Nadam se da će ga objaviti do ponedeljka, pa da ga pazarim za kevu kada budem išao na potpisivanje ugovora.

Perin:
bilo šta; Plaćenik i Poslednje carstvo su mi na spisku. Sad što prvo izađe, kupujem sve tri odjednom :)

Nightflier:
Prevod prve polovine "Zdenca uspenja", aka Mistborn 2, upravo je završen. Sutra potpisujem ugovor za drugu polovinu. Mislim da roman možete da očekujete za jedno četiri meseca.

zakk:
Kako bre to na pola ugovaraš? :D

Nightflier:

--- Quote from: zakk on 31-01-2011, 12:13:30 ---Kako bre to na pola ugovaraš? :D

--- End quote ---

Pošto su obimne knjige, onda prevod dugo traje, pa da ne bih predugo čekao na isplatu, onda ih dele na dva ugovora. A odgovara i njima, pošto ne moraju da isplaćuju toliku sumu odjednom, nego je praktično isplaćuju iz četiri puta. Premda, to ume da izađe na isto, pošto mi se ovog meseca, recimo, poklapaju honorari od prethodnog i upravo završengo posla.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version