DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > SPORT, NAVIJAČI, KLADIONICE...

Kings vs. T-wolves

<< < (2/17) > >>

Lurd:
Okej, ja sam za to da će faktor X da bude na strani Minesote, sa šansama 50:50. Hajde izračunaj kvotu.

Tex Murphy:
Hvala vampirima, taman sam pomislio da jedino Lurd i ja pratimo prokleti sport u ovoj strangely sport-free zajednici.
Što se tiče pitanja iz naslova, odgovor je naravno DA. Jednostavno ne postoji način na koji bi Minesota mogla da dobije. Garnet je izvikan, Bred Miler je mnogo bolji igrač od njega. Sprivel obično troši mnooooooogo više lopti nego na posljednje dvije utakmice i očekujemo da se vrati u normalu večeras. Doduše, Kasel je dobar, a i Szczerbiak zna da bude gadan kad se razigra, samo što je dugo bio povrijeđen. Naš adut treba da bude jak udar na samom početku - napraviti 20 razlike u prvih pet minuta i onda mirno privesti utakmicu kraju.

iNCUBUs:
29:17 za Minesotu trenutno...

Toliko o 20 poena razlike :D

iNCUBUs:
KG za 46 minuta:
32 poena
21 skok
 2 asistencije
 4 ukradene
 5 blokada
 2 greške
 1 faul

pa nije džabe MVP prvenstva...

Pajke:
Kingsi su sami sebe pobedili, ono je za neverovati sta su promasivali!? Onoliko zicera, slobodna bacanja...Lakersi ce ih pregaziti u finalu zapada, niti jedna od dve ekipe mi se ne dopada. Navijam za istok, konkretnije za Detroit!  :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version