DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > SPORT, NAVIJAČI, KLADIONICE...

SCG rastura po Evropi

(1/6) > >>

eric cartman:
Kako to da Boban , veliki ljubitelj najvaznije sporedne stvari na svijetu , nekomentarise uspjeh nasih "klinaca" na sampionatu.
What's up?

crippled_avenger:
Rezultati nasih mladih reprezentativaca prevazilaze njihovu igru, sto je dobro buduci da obicno prolazimo onako kako igramo. Najvaznije je da nas povrede golmana i kapitena nisu previse hendikepirale na turniru. Nadam se da ce u finalu proraditi zavrsni pasovi do spiceva i da ce tim u napadackom smislu moci da se osloni na igru u sesnaestercu. Mislim da smo daleko dogurali sa ekipom koja postize vecinu golova van sesnaesterca i sutevima kroz postavljenu odbranu (doduse, u svojoj sezoni sa 34 gola za Barcu, i Ronaldo je dao 60% golova van sesnaest ali je to uglavnom bio plod cistih suteva koje je ispalio probivsi se iza odbrane).

Black swan:
zašto pokretač ove teme ne navija za zemlju iz koje je napisao temu

Lurd:
Па није још све готово! Коментари и славље када постанемо прваци!

Само да знате на кога се палимо: после победе цела репрезентација отишла је у Гелзенкирхен на концерт Аце Лукаса. Па ви видите...

Boban:
Meni se cini da su moguca dva ishoda finalnog meca:

1. da nas Italija rasturi na svim nivoima igre i dobije sa 3-4 gola razlike. Nekako mi se cini da je ovo najverovatniji ishod jer smo mi ubedjeni da smo bolji od njih zbog sudijske nepravde u prvoj utakmici. Niko ne pominje sudijsku nepravdu protiv Belorusije kada nam je poklonjen apsolutno nepostojeci penal, a prvo iskljucenje Belorusa je elementarno prestrogo. Dakle, onoliko koliko su nam uzeli protiv Italijana, mnogo vise su nam vratili protiv Belorusije koju smo jedva dobili sa dva igraca vise. Sramota. Ono sto ljudi takodje previdjaju jeste da su Italijani bili mnogo bolji i organizovaniji od nas u toj utakmici i ja sam siguran da im onaj gol nije priznat, da bi ga oni dali neki minut kasnije. jednostavno, bili smo zreli da ga primimo, a Italijani umeju fantasticno da odigraju na rezultat.

2. Nadam se da ce se desiti cudo i da cemo mi njih rasturiti. Ne znam na cemu bi se mogao bazirati ovakav ishod, ali ga prizeljkujem. Mozda je nasa sansa upravo to sto nece igrati indisponirani Delibasic, koji je samo zauzimao mesto nekom sposobnijem u prethodne cetiri utakmice.

Ono sto hocu da kazem, ne postoji varijanta da nas opet dobiju na sumnjiv nacin. Jednostavno, i oni su svesni da su dali gol iz cistog ofsajda i zelece da se dokazu da su bolji, da im titula bude cista kao suza. Videcete. Nece od nas ostati kamen na kamenu...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version