DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > SPORT, NAVIJAČI, KLADIONICE...

USA "Dream Team" sucks ass

<< < (2/17) > >>

eric cartman:
Mi onako lose tesko da mozemo ponovo odigrati..
Crnje se mogu razbiti "zonom" i sa "samo"35% suta sa trojki , a mi ni jedno ni drugo nismo imali u petak.

Boban:
Glupo je da sada napisem da sam znao da cemo puci od Amera i to sasvim lako, ali nisam bio u prilici da postiram dok je to bilo aktuelno.
Ishod ocekivan, Ameri su protiv Italijana igrali prakticno odmah po doslasku, 12 sati vremenske razlike ucinili svoje... Nemci su bili silno motivisani jer nisu na Olimpijadi; a nas tim je zapravo smesan... gomila klinaca iz jednog umornog Bodirogu, premalo da bismo se necemu velikom nadali na Olimpijadi.

Lurd:

--- Quote from: "Boban" ---a nas tim je zapravo smesan... gomila klinaca iz jednog umornog Bodirogu, premalo da bismo se necemu velikom nadali na Olimpijadi.
--- End quote ---

Ti i ja, Manjež, limunada?

milant:
Ma nema nadigravanja sa amerima. Da su odmah izbacili rakocevica mozda bi nesto i bilo. Sot rece neko stisni zonu i cao dream cream....
Dobili su nas na nasu glupost i lozenje.

Lurd:
Da li je iko primetio kako su Ameri protiv nas igrali odličnu zonu?

Nisu nas oni dobili na "glupost i loženje", nego je normalno da se tim loži i pravi te glupim kada mu to dozvoliš. Što kažu.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version