FILMOVI, TV SERIJE, ANIMACIJE > TV SERIJE, DOKUMENTARCI, ANIMACIJE

True Detective

<< < (2/427) > >>

Meho Krljic:

--- Quote from: Father Jape on 21-01-2014, 16:22:34 ---Samo da istaknem da se za razliku od većine prezimena na -ay ili -ey (poput Murray – ˈmʌri odnosno ˈmɝːi), koja se završavaju glasom /i/, McConaughey se, bar kod ovog nosioca tj. ove porodice, završava glasom /eɪ/, dakle məˈkɒnəheɪ odnosno məˈkɑːnəheɪ.

Sada možemo da se vratimo seriji.  xnerd

--- End quote ---

Ko bi pohvatao te vaše jezičke začkoljice kojim samo stvarate veštačku podelu na elitu koja je išla u školu i plebs koji je igrao igre i drogirao se pošteno...

To na stranu, sad kad ovolko hvale ovu seriju malo mi žao što sam jutros obrisao prvu epizodu sa harda posle nedelju dana časnog sidovanja... Ajde, skinuću ponovo, zajedno s drugom, pa da od sledeće nedelje uhvatim priključak da gledam zajedno sa ženom...

Barbarin:
Mene nije oduševila serija, jeste zanimljiva ali mnogo spora, kapiram da će se zahuktati, za sad upoznajemo likove, kakvi su sad, kakvi su bili pre deset godina i kakvi su bili pre nego što su se upoznali.
I Vudi je producent kao i pisac, samo režiser nije producent.

Father Jape:
True Detective - Intro / Opening Scene HD

Ghoul:
evo ga odličan intervju sa scenaristom/tvorcem serije u kojem se otkriva njegova horor zaleđina:

http://www.arkhamdigest.com/2014/01/interview-nic-pizzolatto-creatorwriter.html

Джон Рейнольдс:

--- Quote from: Meho Krljic on 21-01-2014, 16:13:03 ---Moja žena to gleda ali mislim najpre jer je seksualno privlači Mekonahi.

--- End quote ---

Вероватно се код вас често врти MAGIC MIKE. Ту је Маконахи(*) прилично голишав.

(*) McConaughey - Маконахи, "Нови транскрипциони речник енглеских личних имена", Прћић, "Змај", стр. 129. :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version