NAUČNA FANTASTIKA, FANTASTIKA i HOROR — KNJIŽEVNOST > Objavljena dela DOMAĆIH autora

POPLAVLJENI UM - Jovan Ristić

<< < (4/5) > >>

Black swan:
Fajt
Torbicom ga Bobane

dark horse:

--- Quote from: Boban on 16-02-2022, 03:24:20 ---ja kad napišem za nekoga da sam raskrstio s njim i da je totalni kreten, onda se držim te priče.

--- End quote ---

Koliko se ja sećam, napisao si da je neinteligentan, a da neinteligentni ljudi ne mogu postati pravi pisci. Ili tako nešto.

Da te ne znam bolje, rekao bih da te je Joca iznervirao s postom za svoj novi roman, jer ne odustaje od pisanja.

Nervira te jel smatraš da ti ide uz nos, namerno dolazi da te provocira ovde novim romanom nakon što si mu napisao da je beznadežan slučaj?

Baš ste slatki...

angel011:

--- Quote from: Boban on 16-02-2022, 03:24:20 ---
--- Quote from: taurus-jor on 13-02-2022, 11:46:23 ---Kako ne voleti Bobana?  :!:
I otkad ti to pišeš ćirilicom?

--- End quote ---

ja kad napišem za nekoga da sam raskrstio s njim i da je totalni kreten, onda se držim te priče. Dakle, marš u svoju pacovsku rupu i ne izlazi mi više na oči.

--- End quote ---

Pa, forum je tvoj, uvek možeš da mu obrišeš nalog i sve postove ako ti toliko smeta.

Black swan:
Boban moze 3 forumasa paralelno prebiti
Ili 4 gula odjednom
A sa mnom moze 1 na 1

dark horse:
Boban je anti-Vučić: uvek je spreman za 1 na 1 duele, a orden nije dodelio još nikom.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version