STRIPOVI, ILUSTRACIJE, ANIMACIJA > MANGE I ANIME

Anime i Manga (uopšteno)

<< < (7/8) > >>

Meho Krljic:

--- Quote from: Father Jape on 24-06-2017, 09:09:09 ---I zašto se onda iko bavi time?

--- End quote ---

Mislim da je pitanje zapravo zašto se zapadnjak bavi time. U Japanu i drugi kancelarijski poslovi imaju sličnu dinamiku i filozofiju, nije ova industrija nešto drugačije užasna po tom pitanju nego nas ne zanimaju druge...

Ugly MF:
super text,Mehane!
Odma mi drago sto zivim u Srbiji a radim za Francuze!
magicna kombinacija!

Meho Krljic:
Pa, da, to deluje kao mnogo civilizovaniji način da se živi i zarađuje. Ovo u Japanu... pakao.

lilit:
nemam neko strong opinion al sve više mislim da je najbolji posao onaj koji ne voliš.
ljubav kad tad donese eksploataciju.

ridiculus:

--- Quote from: lilit on 24-06-2017, 14:14:36 ---nemam neko strong opinion al sve više mislim da je najbolji posao onaj koji ne voliš.
ljubav kad tad donese eksploataciju.

--- End quote ---

To je sasvim tačno. Obično ljudi misli da je idealno pomešati posao i zadovoljstvo, ali smatram da zadovoljstvo nikad ne sme da postane posao, ako treba da ostane zadovoljstvo. Sad, pitanje kreativnosti je nešto drugo, i najbolje rezultate imaju oni koji su takoreći opsednuti, i rade zato što moraju, a ne zato što vole. Da ne bude zabune, pričam o unutrašnjoj prinudi, a ne spoljašnjoj.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version