Author Topic: Ok, koji vas je koncert poslednji odusevio?  (Read 161024 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

džin tonik

• 4
  • 3
Re: Ok, koji vas je koncert poslednji odusevio?
« Reply #800 on: 27-08-2017, 09:32:20 »
šic s topika! :mrgreen:

krasno, krasno. 
na sf-forumu moram gledati ljude koji imaju soc-zivot, pa nitko ne cita knjige, moj sf-topic nikako da ozivi. :cry:

lilit

• 5
  • 3
« Reply #801 on: 27-08-2017, 10:08:21 »
crno vreme za sagitu kad si ti postao perjanica SF-a. :mrgreen:  :lol:
That’s how it is with people. Nobody cares how it works as long as it works.

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #802 on: 06-09-2017, 13:02:02 »
Interpol, sinoć. Ne baš oduševio, ono, udario na emociju; ali jedna solidna, tehnički doterana svirka. Zvuče gotovo studijski.

Današnji rokeri baš zdravo izgledaju, zadnje vreme došlo :mrgreen:

Uglavnom su izvodili stvari sa prvenca, Turn on the Bright Lights, sala krcata, oduševljeni francuzi (kod njih indi ima dobru prođu, pa je tako, recimo Muse bio rasprodat čak 3 večeri. Interpol 2) actually pevaju na engleskom :lol: Najbolja koncertna atmosfera dosad.

Interesantno da ovde koncerti počinju ranije, i na vreme. To kašnjenje i "fleksibilnost" su mi kod nas uvek smetali.
Interpol je izašao sa malo zakašnjenja, a publika je već oko dvadesetog minuta kašnjenja počela da zviždi i poziva na binu. Tako se to radi.
Sama svirka nije trajala dugo, mislim da su sa bisom nategli na nekih sat i dvadeset, u vr' glave.
Ovo je poslednja, i najžešće ispraćena pesma kojom su završili koncert, posle dužeg umoljavanja da izađu na bis. Malo mi je smešna cela ta predstava oko bisa, al dobro.

http://youtu.be/F0TJhw2s2SI

lilit

• 5
  • 3
« Reply #803 on: 05-02-2018, 11:50:58 »
ako meho ima dve, ja imam 5 pesama od depeche mode koje mogu da slušam (i sve su iz mladosti, prokleta bila  nas-rofl ), al jučerašnji koncert ću pamtiti po tome što su i oni bend koji bolje zvuči uživo nego na snimcima plus imaju tako verne fanove koji rade sve što im the cat kaže i to je onako prilično fascinantno za videti. naravno, 100% je do njegove harizme, čovek je born da ubaci mase u euforiju. :lol:
kako god, izašla sam raspoloženija nego što sam ušla.

publika u delirijumu:
https://www.youtube.com/watch?v=i4Yt8g4tE7g

a martinov strangelove me pomazio po srcu, priznajem. :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=l3JvhKCMTQk

lilit

• 5
  • 3
« Reply #804 on: 26-07-2018, 22:18:22 »
GnR
Nijmegen, Goffertpark, 4. juli 2018.
taman kad sam mislila da ništa od gansa ove godine (jun bio zatrpan obavezama i svi koncerti u nemačkoj neodgovarajućih datuma), desilo se da baš tog 4. jula imam slobodno popodne, da sam u the netherlands i da mi je goffertpark na 45 minuta vozom od mesta gde sam morala da budem od 1-6. jula  :mrgreen: .
sreća, radost.  xrofl
axl je kasnio na dejt 10 minuta, helikopter leteo sa shiphola do nijmegena. koncert počeo u 19:40, a poslednju stvar (paradise city) su odsvirali u 23:10. bez priče između pesama, bez pauza. svi snimci na jutjubu ne odslikavaju ni 10% zvuka in vivo :lol: .
na kraju smo imali i vatromet, mislim, jel independence day il nije? meni bi naravno sasvim dovoljna bila tema iz kuma (by slash) koja pređe u sweet child o' mine. i tako jedno 10x. :lol:

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #805 on: 26-07-2018, 22:32:41 »
Ne verujem da bih preživeo momenat kad Axl krene da vrišti "Du ju nou ver d fak ju aaaarrrr?!?!" a Sleš svira uvodne rifove.

Sent from my Le X626 using Tapatalk

lilit

• 5
  • 3
« Reply #806 on: 26-07-2018, 22:43:05 »
ma preživeo bi, a i pivo definitivno pomaže u tim momentima  xrofl
evo recimo ovaj snimak, ni 2% ne prenosi ni zvuk ni atmosferu:

https://www.youtube.com/watch?v=kQUO-abgA0s&list=RDkQUO-abgA0s&t=4