FILMOVI, TV SERIJE, ANIMACIJE > TV SERIJE, DOKUMENTARCI, ANIMACIJE

DEADWOOD

<< < (2/5) > >>

Truman:
Ok, sad sam u fazi skidanja Zone sumraka...vratiću se i Dedvudu. Je l još nekome Molly Parker prelepa?

Milosh:

--- Quote from: Truman on 17-06-2013, 13:07:42 ---Je l još nekome Molly Parker prelepa?
--- End quote ---

Pogledaj: Kissed (1996)  ;)

Truman:
Neces morati to dvaput da mi kazes... ;)

Dzimi Gitara:

--- Quote from: Harvester on 17-06-2013, 08:16:52 ---
--- Quote from: Truman on 31-05-2013, 19:03:32 ---Odgledao prve četiri epizode, primio sam se. Priča je slojevita, serija nije pravljena populistički...više je drama o duhovnoj bedi ljudi tog vremena ( mada nismo mnogo odmakli ni danas ) . Videh da je nakon tri sezone naglo prekinuta, da priča nije zaokružena što me malo odbija od daljeg gledanja...videću šta ću nakon prve sezone. Neki su napljuvali treću, da je dosta lošija, ima li istine u tome?

--- End quote ---

Тај ко је напљувао трећу сезону је или пијандура или кандидат за лудницу. Једна од најбољих и најнапетијих сезона било које серије, ЕВЕР, са можда најупечатљивијим негативцем. Ту сезону сам погледао за два дана, при чему сам за један дан мислим погледао девет или десет епизода. Генијална једна ствар.

--- End quote ---

Slažem se. Serija nema pad, a ima kraj (šta god ti rekli). E sad, što su neki gledaoci priželjkivali klišeiziran završetak, to je već nešto drugo.

Truman:
Kako me smorio ovaj dedvud, sve se vrti oko istog.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version