NAUČNA FANTASTIKA, FANTASTIKA i HOROR — KNJIŽEVNOST > Objavljena dela DOMAĆIH autora

Izgubljeni DRF spisi

<< < (4/4)

Mica Milovanovic:
Jebi ga, kazu da do svakog coveka na svetu mozes da dodjes preko 5-6 drugih ljudi. Ako se odselila nije u zemlju propala...
A šta je sa urednikom iz DN...
Užas...

johnson bronson:
e a za ninju jel si sam pisao one opise SUMIKO, TABASKO PITA i LESLIJA LICHNO ili je istina da je taj sto ih je pisao koristio CUT&PASTE tehniku? i jel istina da je taj baja umro od dijareje?

drf:

--- Quote from: "Mica Milovanovic" ---A šta je sa urednikom iz DN...
Užas...
--- End quote ---

U Milanovcu definitivno nema rukopisa. Urednica je bila fina zena, dobra majka,,, i pojma nije imala gde se nalazi.

G-dja prevodilac...
Jednom sam je video u kafani i ozario se. Pravila se da me ne poznaje.

drf:

--- Quote from: "johnson bronson" ---e a za ninju jel si sam pisao one opise SUMIKO, TABASKO PITA i LESLIJA LICHNO ili je istina da je taj sto ih je pisao koristio CUT&PASTE tehniku? i jel istina da je taj baja umro od dijareje?
--- End quote ---

Mislim da je Brana Nikolic ziv. Ne, nije koristio CP, jer nije imao PC.
Ne znam za njega, ali ljudi iz te branse imali su kartice opisa likova, pa i prirode i prekucavali su po potrebi.

Ne mogu da se setim; posto je prva, moguce je da sam koristio neke od ustaljenih opisa.

Kad budem prekopavao, poslacu to kumu na OCR, pa nek okaci negde.

Mica Milovanovic:

--- Quote ---U Milanovcu definitivno nema rukopisa. Urednica je bila fina zena, dobra majka,,, i pojma nije imala gde se nalazi.

G-dja prevodilac...
Jednom sam je video u kafani i ozario se. Pravila se da me ne poznaje.
--- End quote ---

Pa posle kažu da su žene pouzdanije i odgovornije od nas... :x

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version