DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > ISTORIJA, DRUŠTVO, POLITIKA, RELIGIJA...

ALI VUČIĆU SVAKA ČAST

<< < (817/819) > >>

Labudan:

--- Quote from: Meho Krljic on 15-10-2021, 20:51:50 ---Sve u svemu, fer je reći da je izgradio potencijalno lično koristan odnos sa snažnom političkom figurom u Nemačkoj umesto da izgradi međunacionalne spone i odnose korisne za državu Srbiju i njene građane? Evo, ovo je moj zapanjeni izraz lica...

--- End quote ---

ah, šta ja sad da radim, branim Vučića? :)

ipak čitavo vrijeme govorim da nema potrebe sanjati međunacionalne spone korisne za Srbiju jer njemački neoliberali to neće učiniti sem u kolonijalnom odnosu s imperijalnim dobar jutar

sad mi možemo umišljati da bi neko na Vučićevom mjestu mogao bolje s Njemačkom, ja čisto sumnjam

tu je geopolitika neumoljiva, mi smo poluperiferija, tu najbolje prolaze poslušni

mada ni oni pošto je J. Koreja takođe poluperiferija, naravno vrh a mi dno poluperiferije, pa opet igraju Squid Game sa kapitalističkom centralom

Vučić je vidio da tu nema vajde, jer razlog za vraćanje Nesvrstanih je isti kao 1961. a to je neprincipijelnost EU. Foliranje da su slobodna ekonomija a furaju najgori protekcionizam i prljavo uslovljavaju kandidate za članstvo.

1957. godine kad su potpisali Rimski sporazum zvali su ih Eurafrika jer su pokupili sopstvene kolonije unutra. Afričke kolonije bile članice EZ a SFRJ bila odstranjena. Tito lijepo zavukao Nesvrstane 4 godine kasnije.

Duga je ovo trka, i ne trči se njemačkim tenisicama.

džin tonik:

--- Quote from: Dr Watson on 15-10-2021, 21:12:44 ---Ali pitanje je zasto nakon nepune dve godine menjaju Godfrija, koji je izgradio dobre odnose, i bio rado vidjen svuda, i nastavio sa kampanjom Skata, Vi ste svet...ovo ne moze biti na dobro...
--- End quote ---

zamjenjuju inficirane; malo ih se moze oduprijeti satanizmu, posebno u epicentru, rijetki su imuni. zar ne vidis da u beogradu uglavnom svi koji dodju na sluzbu ekspresno polude i krenu zastupati i shiriti budalastine, sve izvrtati? trampovci, merkelcini, papa, sve palo u dodiru sa bg-om.

Meho Krljic:

--- Quote from: Labudan on 15-10-2021, 21:33:28 ---

ah, šta ja sad da radim, branim Vučića? :)

--- End quote ---

Pa, kad nema ko, dobar je i Bata...

Nego, da ne odemo mnogo u širinu, poenta je da čovek ode pred ljude koji su s razlogom zabrinuti za svoju bezbednost i živote, priča im dvadeset minuta kako će svi tražiti njegovu glavu i kako je ovo napad na Srbiju zbog toga što je za vreme njegove, jelte, administracije, učinjena jakom, kaže im da vreme radi za njih i da treba da budu strpljivi a da će država uvek biti uz njih (iako, dokazano, nikada nije uz njih) i onda ode u Kraljevo gde žandarme tera da pevaju o odlasku na Kosovo. 100% predstava 0% volja.

Labudan:
to što je lošnjikav glumac je jedno, al bolje da glumata nego stvarno uradi

https://youtu.be/_L9pQlyn7X8

džin tonik:

--- Quote from: Dr Watson on 15-10-2021, 21:12:44 ---Odlican tvit...
--- End quote ---

znas kako je bog rekao svetom savi? sveti savo, slusaj, vrijednost ima samo ono sto je uklesano u kamen! nista na struju. ali sveti sava...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version