NAUKA I KVAZINAUKA (izvorište inspiracije za mnoga SF dela) > KOMPJUTERI, HARDVER, SOFTVER, INTERNET, TELEKOMUNIKACIJE...

Kako razlikovati prave knjige od prištampanih na Amazonu?

(1/4) > >>

Boban:
U grupi papirnih knjiga koje se prodaju na Amazonu, kako ja kao kupac da uočim razliku između knjige koja je stvarni, već štampani primerak i one koju Amazon radi print on demand, da izdavači daju pdf a oni proizvedu primerak kada se naruči. Hoću da kažem da me ove druge knjige uopšte ne zanimaju, jer to mogu i sam da radim kada se dočepam pdf-a.

Black swan:
22 godine imam gospodara prwtenova i kontam knjizurina original tip top
jucer slucajno otvorim bezveze kad ono DRUGO FOTOTIPSKO izdanje tehnicki urednik boban

kad se sjetim koliko sam znoja i riskiranja imao da ovo ukradem 1997 iz skolske knjiznice u gacama sam u 2 navrata nosio...riskirao izbacivanje ako me uhvate..za fototipsko i to drugo izdanje
jaran mi krao zuti komplet kafke sreli se u kradji hahaha

Boban:
to je verovatno pirat mog izdanja od nekoliko godina pre. Urađeno na voluminoznoj hartiji u odnosu na belu kao kod mene.

lilit:
Fizičke knjige štampaju izdavači.
Amazon štampa svoje knjige i ima ugovore direktno s piscima, i tad je izdavač Amazon.

Black swan:

--- Quote from: Boban on 31-12-2018, 10:34:40 ---to je verovatno pirat mog izdanja od nekoliko godina pre. Urađeno na voluminoznoj hartiji u odnosu na belu kao kod mene.

--- End quote ---
ne razumijem se u papir... ni u još štošta
ali
to sam tek skontao na pijaci kad sam vidio "tanko" izdanje a zapravo isto... u kutiji a piše drugo fototipsko
moje je "debelo" izdanje tri knjige isto... ali također piše drugo fototipsko
s tim da nisam uspio maznuti i kutiju...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version