NAUČNA FANTASTIKA, FANTASTIKA i HOROR — KNJIŽEVNOST > Objavljena dela DOMAĆIH autora

PROKLETIJE - Dejan Ognjanović

<< < (3/10) > >>

lilit:
oćemo li dobiti kakav izveštaj sa promocije ili su boban i gul mrtvi?

Black swan:
To je taj simultani zurnalizam
Ne mogu ljudi rade umorni su

Ghoul:

--- Quote from: lilit on 05-07-2021, 19:36:29 ---oćemo li dobiti kakav izveštaj sa promocije ili su boban i gul mrtvi?

--- End quote ---

hvala draži igrošancu i art-anima festivalu, hvala dragom mi drugu i uredniku ove knjige, marčelu, koji je u zadnji čas uskočio kad su se najavljeni voditelji promocije razboleli, hvala poštovaocima dobrog horora koji su potegli izdaleka i izbliza i svi zajedno doprineli mojoj do sada najspektakularnijoj promociji.
meni je bilo izuzetno prijatno pod tolikom navalom ljubavi, respekta i interesovanja, a nadam da su naša priča o romanu PROKLETIJE, kao i sam roman, ispunili očekivanja...
dugački redovi za potpisivanje, stotinak posetilaca, skoro sto prodatih knjiga, bezbroj posveta na knjigama starim i novim... vanredno prijatno veče.
više od pola tiraža knjige već je prodato (tj. preko 500 primeraka) a tek je nedelja dana otkako je izašla iz štampe.

lilit:
lepo, lepo, hvala na izveštaju! ostavi mi primerak, bitte. vidim da je navala :)

(mislim da vidim džejpa i bobana, ostale ne razaznajem, rezolucija fotke katastrofa)

Ghoul:

Prokletije savremene srpske književnosti – roman Dejana Ognjanovića
Piše: Vladimir Kolarić

https://www.art-anima.com/prokletije-dejan-ognjanovic-prikaz/

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version