DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > MUŠKO-ŽENSKE PRIČE, DOM I PORODICA

Re: Slažem se

(1/12) > >>

Boban:

--- Quote from: "F I L A" ---Medjutim nekih kozervativnih pravila treba se rešiti što pre.
........
Po meni ovo je notorna glupost a na žalost podrazumeva se.
Nije valjda aluzija na seks gora od pljuštanja krvi na sve strane?
--- End quote ---

Šta je u stvari tvoj problem, dečače.
Žao ti je što nisi imao pravilno seksualno obrazovanje u ranim danima pa su te uhvatila braća i prevela žednog preko vode?
I sada se toliko kaješ zbog svega toga da ti je najveća nedaća nedostatak seksualnog obrazovanja za pretpubertetsku mladež.

F I L A:
quote]

Šta je u stvari tvoj problem, dečače.
Žao ti je što nisi imao pravilno seksualno obrazovanje u ranim danima pa su te uhvatila braća i prevela žednog preko vode?
I sada se toliko kaješ zbog svega toga da ti je najveća nedaća nedostatak seksualnog obrazovanja za pretpubertetsku mladež.[/quote]

Kao prvo nisam totalni gej. ( Cele 2002. imao devojku koju sam iskreno voleo) ali naravno nisam ni tipican macho man jer se takodje zaljubljujem i u pripadnike mog pola.
( Ako nisi depiliran i plavi, ne boj se ) i to ne zato jer me je neko uhvatio ''žednog preko vode'' kao malog vec zato što mi je odredjena kombinacija gena  urodjena. (Ženski gen na kljucnom mestu mesto muškog, oh pa šta je tu je)

Kompleksirati nekoga zbog neceg što mu je urodjeno ili zbog neceg što ne može da promeni je cist fašizam isto kao kad bi mrzeo nekog zbog boje kože ili zato što je neko invalid.

Na kraju krajeva ako sam gej (ok. polugej) u ovoj jednoj reinkarnaciji pa nisam gej vecno. (Za 100 godina dragi Bobane može biti obratno) ja recimo da budem ekstra mocan macho predsednik kolonije na Marsu a tebi (recimo) gospa Priroda da zames ida se rodis u telu crnkinje- lezbejke, cerke nekog robijaša s unapred odredjenom sudbinom Uspavane lepotice (samo mesto vretena, silovanje u 15-oj godini)

Oh, kakva divna ideja, e ovo to bi mogao biti pocetak moje fantazi price koju cu poslati na konkurs :)
Grešnu fašisticku dušu priroda stavlja na muke u sledecim reinkarnacijama ne bi li je karmicki oslobodila fašizma.
Oh, Nisam li genije?  :twisted:

phuzzy:

--- Quote from: "F I L A" ---Oh, Nisam li genije?  :twisted:
--- End quote ---

Nisi.

Boban:
Ja sam na tu istu njegovu recenicu hteo da napisem nesto mnogo ruznije, ali sam zakljucio da ipak nema smisla.
Malo dostojanstva i odmerenosti jos nikoga nije ubilo.

F I L A:
Nudim ti besmrtnost (ok. u okviru fiktivnog, potencijalnog, književnog dela) a ti bi je odbijaš tj tj tj tj tj.

Ok. Šalim se malo ali...

Zaista bih voleo da (ukoliko važi teorija o reinkarnacijama) svi oni koji su uvredili nekog samo zato što je crnac, što je gej, što je siromašan, što je kopile, što je pripadnik nacionalne manjine, bude rodjen baš u tim teškim pozicijama pa DA VIDI KAKO JE TO KAD SI TI NA UDARU MRŽNJE.

(Hrvatsko-Kanadski pisac Benedikt, koji mi je odgovorio na jedan mejl pristalica je baš ovakve teorije kosmicke pravde)

Uzgred, kakve veze ima sve ovo s temom koju sam postavio?
Hoce li nakon svake teme koju postavim u nedostatku pametnijih odgovoara neko da mi pravi aluzije na racun mog slobodnog ljubavnog izbora?

MISLIM, STVARNO STE BALKANCI.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version