DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > MUŠKO-ŽENSKE PRIČE, DOM I PORODICA

U kom od Bgd ili klubova u mestu gde ste biste vodili ljubav

(1/13) > >>

otaku:
Ja bih petkom u Akademiji

Lurd:
Od paćenika koji ćute samo su gori paćenici koji smaraju.

otaku, znaš gde se nalazi i okuplja dobar deo članova ovog foruma, zašto ne dodješ i počneš tamo da pričaš o ovim stvarima? Mislim, čisto da stekneš malo sliku sa kakvim ljudima diskutuješ.

Bobane, predlažem da otvoriš poseban deo foruma za našu otaku i beskonačnu kombinaciju pitanja, tipa: "Mesto na kome najradije masturbirate vezući goblen" i sl.

otaku:

--- Quote from: "Monsinjor Lurdusami" ---Od paćenika koji ćute samo su gori paćenici koji smaraju.

otaku, znaš gde se nalazi i okuplja dobar deo članova ovog foruma, zašto ne dodješ i počneš tamo da pričaš o ovim stvarima? Mislim, čisto da stekneš malo sliku sa kakvim ljudima diskutuješ.

Bobane, predlažem da otvoriš poseban deo foruma za našu otaku i beskonačnu kombinaciju pitanja, tipa: "Mesto na kome najradije masturbirate vezući goblen" i sl.
--- End quote ---

OK, ljudi, koji vam je Djavo, ocekivala sam da ljudi poput vas imaju malo vise smisla za ezoteriju. Sigurno me ne zanima na kojim mestima kresete nekoga, niti da li to radite dok gledate filmove, pitanja se odnose na vas dozivljaj odredjenog filma ili, u ovom slucaju, mesta i samo su mekgafin iliti zacin, kao kada dobijes kolac koji na vrhu ima visnju ili orah, dakle nije to ono sto se jede, nego kolac, dakle po sredi je forma pitanja, povod, a onda treba pricati o mestima koja smatrate da su seksi, privlacna da imaju neku energiju, jebo te, koji vam je djavo svima. Uostalom, hvala na pozivu ali ne verujem da cu doci, mislim da bih se zesce smorila sa vama.

otaku:
Poredjenje sa kolacem sa visnjom na vrhu, da ne ispadne da opet smisljam neku subverziju, dakle kolac predstavlja odredjenu temu o kojoj se prica, a visnja na vrhu je ezoterija ili adrenalinski dodatak, dakle pominjanje seksa u tom kontekstu, dakle ne kupujes kolac da bi se najeo visanja, za to se ode na pijacu, pa kupi na kilo, ja to ne prodajem, bar ne jos uvek. Kupujes kolac. E, smorla sam se.

Ghoul:
'ezoterija' i 'mekgafin' u istom postu, + opsednutost sexom... hmmm...

nesto mi se javlja da iza otaku ipak nije criplova mama, vec cripple itself! :idea:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version