NAUČNA FANTASTIKA, FANTASTIKA i HOROR — KNJIŽEVNOST > KNJIŽEVNA RADIONICA

Samo neobjavljena priča

<< < (13/14) > >>

scallop:

--- Quote from: Boban on 03-04-2020, 11:46:26 ---jDakle, taj Emitor 1 je imalo u rukama možda više ljudi nego tvoj roman Unazad.

--- End quote ---

Emitor 1 sa tiražem...? Samo nemoj opet da slažeš. Znamo koliko ljudi je dolazilo na sastanke LK, a i šapirograf je bio drndanje. Znam dobro jer je i baktanje sa letraset slovima i dekorativnim fontovima za naslove bilo opterećujuće. U svakom slučajiu, UNAZAD će biti legenda ultimativnog SF.

Boban:
Štampano na geštetneru u 100 primeraka, u podrumu NUBS-a; kasnije urađeno drugo izdanje u smanjenom formatu digitalno neka desetina primeraka...

Mica Milovanovic:
Emitor 1 je nešto što svaka poštena srpska kuća treba da ima. Ne znam u čemu je problem....  :)

scallop:

--- Quote from: Boban on 03-04-2020, 12:29:54 ---Štampano na geštetneru u 100 primeraka, u podrumu NUBS-a; kasnije urađeno drugo izdanje u smanjenom formatu digitalno neka desetina primeraka...

--- End quote ---

Znao sam da ćeš da slažeš.

scallop:

--- Quote from: Mica Milovanovic on 03-04-2020, 12:36:57 ---Emitor 1 je nešto što svaka poštena srpska kuća treba da ima. Ne znam u čemu je problem....  :)

--- End quote ---

Hajde da se pravimo blesavi. I ja imam prvi primerak. Samo sam napomenuo da se moja inkriminisana priča bavila pomeranjem Olimpijskih igara. Ne morate odmah da se postrojavate.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version