NAUČNA FANTASTIKA, FANTASTIKA i HOROR — KNJIŽEVNOST > PERIODIKA

Znak Sagite 10

(1/3) > >>

Nyarlathotep:
Citam ga po autobusima ovih dana, pa rekoh da vam malo podgrejem ego. Jednostavno, u jednom trenutku sam se zaprepastio koliko je to u sustini dobar casopis.  :?

Svaki prilog je potpun, smislen, koristan, zanimljiv.

Cini mi se da je ovo jedan od najboljih brojeva ovog casopisa, samo ovako treba da se gruva napred.  :|  

Pohvale Bobanu, Saletu, Otou, Ivanu, Dejanu, Goranu, Gavri, Joci,  Marku ... i svima ostalima koji su se oglasili (ako nastavim da nabrajam sigurno cu nekoga preskociti).

Samo da prodje januarski rok, pa se i ja bacam  u promet.
Izgleda da se vremena menjaju, ili mi se to cini ....

pozdrav.

Green Sonja:
Spider is the Best!
Kako covek divno ume da ti ogadi film da se posle osecas kao krava ako odes da ga gledas.

Ivan Bevc:
Boban je definitivno u pravu...mnogo je lakse pljuvati nego hvaliti mada je nahvalio Andersonov horor.
Meni se ipak Minority dopao, daleko je od remek dela ali je u pitanju sasvim pristojan film.

...ali zasto Spider, zasto ne Arhangel Gavrilo?

mislim...glupo je praviti od sebe legendu koristeci ime vec postojeceg fiktivnog lika, ko se ne slaze nek razmisli o Betmenu sa Politike  :twisted:

taurus-jor:
Jebote, ko je u ZS-u razotkrio Spajderov identitet?  :o  Jeste li primetili gradaciju? Prvo je potpisan kao Gavrilo Petrovic, onda kao Gavrilo Petrovic Spajder i na kraju kao Gavrilo Spajder Petrovic Jerusalim. Alal vera majstori.  8)

Inace, cemu sluze oni boldovani izrazi u Spajderovom prikazu Session 9? :evil:

Jos nisam stigao da procitam ceo broj, a moje pohvale za sada (u magazinskom delu) idu recenzijama knjiga, narocito ponovnom
sagledavanju Pekiceve "Atlantide" - mada ja i dalje vise cenim "Besnilo".

BoB, strasni ljubitelj zmajeva i raznoraznih rogatih demona ponovo je radio naslovnicu. Doduse, malo je bajata (BoB '90) :twisted: , ali bar nije "satanisticka" :evil:  (videti "kontroverzni" ZS 6). Sada je odlucio da nas malo pocasti zmajevima.

Sto se kvaliteta naslovnica tice, meni je i dalje najbolja ona iz ZS 9. Uspelim se, po meni, mogu smatrati ova najnovija, kao i ona iz ZS 6. Ranije brojeve ne racunam.

Pitanje za urednistvo: mora li na naslovnici da bude ilustracija? Dajte nesto atraktivnije. Neke fotografije, fotomontaze, plakate... Pakovanje mnogo znaci kad knjigu uzmes u ruke.

I da - zadnje korice su pun pogodak, slagao se ja ili ne sa listom najznacajnijih vampirskih filmova Dejana Ognjanovica. Kako god, ta lista mi je privukla najvecu paznju, pa se nadam da ce u ZS-u biti jos slicnih poduhvata. Cuo sam da se nesto valja iza brega...

taurus-jor:
----------------------------

Ovde sam greškom ponovio prethodni post.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version