NAUČNA FANTASTIKA, FANTASTIKA i HOROR — KNJIŽEVNOST > PERIODIKA

Novi imidz casopisa Znak sagite

<< < (3/6) > >>

Plavi Skaut:

--- Quote from: "Boban" ---A gde si ti, Freja?

Casopis se distribuira prakticno po Srbiji i neposrednoj okolini.
Ako ti je kafana "Zora" usput (dijagonalno preko puta Doma omladina, prakticno u zgradi gde se nalazi sendvicarnica "Do jaja"), svrati u sredu izmedju 20.00 i 22.00 i moci ces da kupis ZS11 po najpovoljnijoj ceni u gradu (200 dinara).

Zasto menjam stalno logo?
Svidja mi se takav pristup.
Nepodnosljivo mi je da decenijama radim u istom kalupu.
--- End quote ---

Hm, ja sam vani i mislila sam da mozda moze da se naruci preko nekih knjizara..kao npr.Plato, knjizara on line, itd.

Mislim nije lose promijeniti i logo, ja ni ne znam koliko ga ti cesto mijenjas. (ako je svaki broj, onda mi je zaista malo cudno)
Ne poznajem ni koncepciju po kojoj radis. Ne znam sta je tvoj cilj. Da li je to veliki tiraz, ili znak sagite spada u neko alternativno ostvarenje?
Jednostavno sam posla od tako nekih grafickih, reklamnih, da nazovem pravila. To sto radis i eksperimentises vjerovatno ti se mnogo svidja.  :lol: Nego, da li si mozda napravio neku anketu kod citalaca?

darecareGTLX:
Koliko ljudi uopste kupi taj casopis mesecno?

mozda je promena logoa na svakih mesec previse cesta

Spider Jerusalem:
Koliko ja shvatam, taj logo nije nikakav problem.

1. Promena 'na svakih mesec dana' je nemoguca samim tim sto Znak ne izlazi 'svakog' meseca.

2. Logo mislim da se promeni na svakih pet brojeva. Dakle, bar godinu dana kontinuiranog izbacivanja casopisa stoji isti logo.

3. Naslovnice uvek izgledaju tako da tesko da neko moze da se zbuni sto je sad dizajn samog loga izmenjen.

A sto se tice koncepcije casopisa te prodaji istog, mislim da je cela caka u onom pitanju, 'Da li sviramo za 3000 ili 300 ljudi?'

I jedno i drugo je validan koncept.

Plavi Skaut:
Hvala na odgovorima, bila sam znatizeljna kako radite..Jos jedno pitanje a ko vam radi layout, jel mozda Bob Zivkovic..i sta se desilo sa njegovim dizajnom za ovaj sajt? Mnogo volim njegove ilustracije, jedva cekam da vidim kako ce sve ovo da izgleda :)

Draza:
Da, sajt ce izgledati fenomenalno, ali cim ljudi stignu da ga postave. Uzgred, sest meseci nisu nasli vremena da to ucine, pa se mozemo nadati da ce se svecano kompletiranje sajta dogoditi do kraja ove decenije.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version