NAUČNA FANTASTIKA, FANTASTIKA i HOROR — KNJIŽEVNOST > PERIODIKA

Novi imidz casopisa Znak sagite

<< < (2/6) > >>

Ghoul:
Sandmane, jebote, pa ti si neprevodiv! :lol:

Idejno rešenje korice ZS11 je odlično, mada su u egzekuciji oni gigeroidni dodaci mogli biti i maštovitije odrađeni.
No, ovo je cepidlačenje. U suštini, dobro je.
Možda se, kad vidi Bogija, zajebe da kupi i neko koga SF ne zanima. :wink:

Boban:
A gde si ti, Freja?

Casopis se distribuira prakticno po Srbiji i neposrednoj okolini.
Ako ti je kafana "Zora" usput (dijagonalno preko puta Doma omladina, prakticno u zgradi gde se nalazi sendvicarnica "Do jaja"), svrati u sredu izmedju 20.00 i 22.00 i moci ces da kupis ZS11 po najpovoljnijoj ceni u gradu (200 dinara).

Zasto menjam stalno logo?
Svidja mi se takav pristup.
Nepodnosljivo mi je da decenijama radim u istom kalupu.

Nyarlathotep:
Eh, kako konkurencija pozitivno utice na progres "Znaka"...
Super je naslovna strana, a i super je to sto prodajes ZS za 200 dindzi.
Kvalitet, ekonomicnost... sve se popravlja.

Nadam se da ce reakcija biti povratna, tj. da ce i Polaris krenuti u ovakvu pozitivnu trku.

Sad vise nije bitno da budes jedini, sada trebas da budes najbolji. I svi ce da se cimaju oko toga, a profitirace samo citaoci - posto ovde i nema miliona oko kojih bi se mi grabili.

Blago njima - citaocima.

Samo napred.

taurus-jor:
Do sad najbolja naslovnica. Konacno nije neka predvidiva fantasy-horor ilustracija.

Ali priznajem da bih voleo da vidim stari logo.

Boban:

--- Quote from: "taurus-jor" ---Ali priznajem da bih voleo da vidim stari logo.
--- End quote ---

Na koji od starih logoa mislis?  :evil:

Sto se konkurencije tice, bilo bi lepo da postoji SF ili F casopis ogromnog tiraza, distribuiran preko kioska koji bi posluzio kao baza za regrutovanje najmladjeg citalastva. Sa casopisima (koji zapravo i nisu pravi casopisi, vec vise knjige sa magazinskim delovima) Polaris ili ZS tipa gotovo da je nemoguce PROSIRITI citalacku bazu — samo oni koji su vec navuceni na zanr, dolaze po jos.
Ali sta da se radi, tu smo gde smo, ovakvi kakvi smo, sa okruzenjem koje ne mozemo mnogo da izemnimo... sve u svemu, idemo dalje.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version