FANOVI, MANIFESTACIJE, SAJTOVI, BLOGOVI, UDRUŽENJA... > KOMPJUTERSKE IGRE, VIDEO IGRE, RPG, KLASIČNE IGRE...

Novosti iz sveta video-igara

<< < (3/2197) > >>

cutter:
Ali ovo je došlo pod paljbu Britanaca i Amera, tj. kojekakvih njihovih organizacija. A megatonka u Betesdinom Folautu je valjda cenzurisana preemptivno? Nisam čitao o vrištanju iz Japana... ili Koreje u Krajsisu... taj lanac se može cimati ohoho. Tih grupica ima svuda, pitanje je samo koliko su razvijene/ostvaruju primat u društvu... starija verzija je da država prepozna nacionalni interes, podavi sve druge uticaje i formira jedan, monolitan.

Meho Krljic:
Ovde je stvar prevashodno, kako ja shvatam u tome da su se i neki real life vojnici pobunili da ovo nije OK.

ridiculus:
Da, ali nisam ni mislio na reakciju japanske javnosti. Koliko sam shvatio, igra bi bila namenjena pre svega Zapadu. Mislio sam na reakciju japanskog rukovodstva Konamija. Potpuno je drugačiji slučaj Capcoma i optužbi za rasizam u Resident Evilu 5, na šta producenti ne daju 5 para. S pravom, rekao bih, uprkos onome što nas N'Gai Croal ubeđuje.

cutter:
A neki su i sarađivali. Atomikovci su tvrdili da su intervjuisali i insurdžentse. Cenim da je stvar u tome ko može bolje da upotrebi prašinarski melos.
Edit: N'gai Croal je odvratni čamuga.
Edit2: odvratni crnac, NWA, ...  su čamuge.
Edit3: odvratni afroamerikanac. To je.

Meho Krljic:
Odvratni novinar. Mislim, rispekt i sve to, ali ona kolumna o Resident Evil 5 je napisana zastrašujući stilom.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version