Author Topic: Nesto mi se prividja...  (Read 6178 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Cornelius

• 5
  • 3
Nesto mi se prividja...
« on: 03-05-2009, 19:00:33 »
I kod naske ce biti ko u citavom svijetu. Ljudi ce omrznuti vazduh i ovaj boziji dah i svu boziju ljepotu pa ce bjezati u smrad. Niko ih nece tamo goniti, nego ce oni to sami, od svoje volje, cinjeti.

Ovdje u ovijem nasijem Kremnima mloge ce njive zalivadjene biti, a mloga ognjista ugasena pa ce oni sto su otisli jopet vamo dolaziti da se lijece, da se nadisu vazduha i da ozdrave.

Niko nece htjeti, ni moci, da im kazuje da tuj, u ovome rajskome mjestu, mogu cupove sa zezenim zlatom napuniti, a i da im neko kazuje, zar bi ga oni slusali i culi.

U Srbiji neces moci da razlikujes koje je musko, a koje je zensko celjade. Svi ce iste aljine nositi. Ta nesreca ce nam doci sa drugijeh strana, ali ce se kod nas najvise zadrzati. Vidjece se mladozenja i mlada, a niko nece znati koje je od njih dvoje nevesnik, a ko nevjesta.

Narod ce izglupiti i glupiti sve vise. Radjace se ljudi, a da ne znaju ko im je djed i pradjed. Ljudi ce misljeti da sve znaju, a nista znati nece.
Je n'ai aucune confiance dans la justice, même si cette justice est faite par moi.

Paramecijum

• 2
Re: Nesto mi se prividja...
« Reply #1 on: 18-11-2009, 01:52:57 »
Tarabići... uh, koliko je mistike oko njih stvoreno u poslednjih 50 godina.
A realno ništa nije sačuvano, samo rekla-kazala postavke.

Ghoul

• 4
  • 3
    • The Cult of Ghoul
« Reply #2 on: 18-11-2009, 02:23:29 »
"U Srbiji neces moci da razlikujes koje je musko, a koje je zensko celjade. Svi ce iste aljine nositi. Ta nesreca ce nam doci sa drugijeh strana, ali ce se kod nas najvise zadrzati. Vidjece se mladozenja i mlada, a niko nece znati koje je od njih dvoje nevesnik, a ko nevjesta."
=au, pa ovo je mnogo zajebano ako se desi!
žešće je komplikovano da otkriju ko je ko i šta!
kuku nesreće!

"Radjace se ljudi, a da ne znaju ko im je djed i pradjed."
=i ovo je mnogo zajebano ako se desi.
taman posla da se neko rodi a da ne zna ko mu je deda.
(probably some stupid serbian asshole anyway)

zakk

• Očigledan slučaj RASTROJSTVA!
  • 3
    • IP Tardis
« Reply #3 on: 18-11-2009, 10:40:36 »
Koga zanima, Voja Antonić se profesionalno bavio analizom Kremanskih "proročanstava".

http://www.paralax.rs/kp.htm
Why shouldn't things be largely absurd, futile, and transitory? They are so, and we are so, and they and we go very well together.

ReStOrE

• :)
  • 2
  • U r what u think..
« Reply #4 on: 18-11-2009, 23:41:37 »
U Srbiji neces moci da razlikujes koje je musko, a koje je zensko celjade. Svi ce iste aljine nositi. Ta nesreca ce nam doci sa drugijeh strana, ali ce se kod nas najvise zadrzati. Vidjece se mladozenja i mlada, a niko nece znati koje je od njih dvoje nevesnik, a ko nevjesta.

Mislim da se ovo vec desava, s obzirom na to koliko danas muskarci sve vise teze da izgledaju ki zhenskaci.
Bar ja znam jedno pedesetak tipova kojima zavidim   na njihovoj negovanoj kozi, i savrseno pocupanim obrvama...
IDI BEGAJ!!

BASNOSLOVNI STAP SA ZVAKOM!

asja

• 4
  • 2
« Reply #5 on: 06-03-2010, 22:16:34 »
mozda je tarabic bio gay, cija je zena bila hermafrodit. 

hellookitty

• 2
« Reply #6 on: 21-04-2010, 23:57:13 »
ja vidim duhove,ponekad do skoro sam ignorisala to ali vise ne mogu......

Kler_Vojant

• 4
  • 3
« Reply #7 on: 22-04-2010, 00:05:22 »
ok. ajdemo pool. 16 godina?

hellookitty

• 2
« Reply #8 on: 22-04-2010, 00:12:35 »

ma........svuda  ima magova koji razne stvari rade
trudim se da ne verujem u takve stvari ali posle svega kako da ne poverujes...kad ti pricaju kao da su ziveli sa tobom svo vreme....
i prosto pocinje da te hvata paranoja...kad cujes to.....sta sve nisam cula z....prosto mi je neverovano da me neko toliko mrzi da mi zeli smrt....uzas