Ne znam koliko ste svesni činjenice da su ove godine u Bugrskoj, back 2 back, snimljena tri "pravo na DVD" filma u produkciji Dimension-a. U sva tri glumi božanska Kari Wuhrer.
Hellraiser: Deader je (ako se izuzme Kari) prilično loš, ali sam danas bio prijatno iznenađen kada sam pogledao The Prophecy: Uprising. OK, film nije remek delo, ali je iznenađujuće solidan: čak su na adekvatan način iskoristili bugarske pse lutalice. :)
U Uprisingu glumi i Sean Pertwee, a u manjoj ulozi nastupa i Doug Bradley koji je, naravno, učestvovao u Deader-u. Koliko vidim treći film iz ovog trilinga, The Prophecy: Forsaken, je direktan nastavak Uprising-a, tako da ću ga svakako overiti kad se pojavi.
..jesu sve to nasha pravoslavna braca,ali hajde da ne izazivamo medjudrzavne incidente i ispravimo greshku-ne radi se o Bugaraskoj vec o Rumuniji!
...a,dace Bog,pa ce i Srbijica soon ugostiti someone as divine as Kari W.!
Koyadin will certainly see to it!!!!!!!!!!!!!!!!! xvoo
Naravno da se radi o Rumuniji. Postovao sam pogresan podatak da vidim da li ce me neko ispraviti! Bravo!
Gledao sam Hellraiser: Deader, pa i nije toliko loš. Mislim, režija je solidna i sl., a sama egzistencija Kari Wuhrer u filmu donosi bar dva boda.
Quote from: "Harvester"sama egzistencija Kari Wuhrer u filmu donosi bar dva boda.
Da, cura svakom filmu u kome se pojavi daje dodir klase... Nažalost, druga polovina
Deadera je znatno lošija od prve. Na početku film pokazuje potencijal, ali kasnije ne uspeva da isporuči... Ali, da Kari vredi: vredi! Iz nekog razloga, ovde me je podsetila na žensku verziju Konstantina! Prosto mi je neshvatljivo da K.W. više ne angažuju za bioskopske filmove!
Inače, Wuhrerova postaje prava straight 2 DVD queen. Pored odličnog Gordonovog
Kralja Mrava i pomenutog rumunskog tria, igrala je i u
The Hitcher II: I've Been Waiting. Da li je neko gledao ovo?
...ja sam ga odgledao pre oko godinu dana...iako pomiren sa chinjenicom da se radi o straight to video nastavku(uostalom i sam Rutger Hauer je nakon originalnog filma postao kralj ovog,recimo,zanra!),nastavak me je jako razocharao...bledo,bezsadrzajno,creepy-free,ravno..potpuno neupamtljivo i malo je reci,nepotrebno...a ni inache sasvim uverljivi Jake Busey(pozdrav tata Garyju i njegovom neprolaznom sharmu ali i uvek pretecem zubalu!!!) ovde se nije bash istakao...shto je najgore,uochljiv je pokushaj da se od osnovne premise na kvarno napravi family oriented prime time flick!!!!
Ipak,KARI WUHRER je tu-jumpy,histerichna,tough cookie to chew i shto je najbitnije-tokom veceg dela filma oznojena a u inache pripijenoj odeci konfekcijskog broja 12! xqueen1
Quote from: "Kunc"Postovao sam pogresan podatak da vidim da li ce me neko ispraviti! Bravo!
HAHAHAHAHA!!!
Skoro da mi dodje da ti oprostim što voliš cecu.
THE HITCHER 2 jeste prilicno slab film, zapravo osim poslednjih desetak minuta solidne akcije u - kako je to Ghoul vec negde pomenuo - FINAL DESTINATION stilu film je potpuno zaboravljiv. Na stranu sto je original jedan od najboljih filmova snimljenih 80-ih (ne horor vec uopste), ali ovaj nastavak (kao i nadolazeci rimejk) je potpuno nepotreban.
THE PROPHECY - UPRISING je potpuno druga prica. Ne pamtim kad me je neki film ovako prijatno iznenadio! Sta covek da ocekuje od cetvrtog dtv filma u serijalu koji producira problematicni studio DIMENSION. Ne zvuci obecavajuce, zar ne? Medjutim rezultat je nesto poput niskobudzetne verzije KONSTANTINA, pa kome se pomenuti film svideo (meni jeste) neka obavezno overi i jednako dobar UPRISING. Inace, cujem da je FORSAKEN nesto slabiji, ali obavezno cu ga pogledati cim se pojavi.