ZNAK SAGITE — više od fantastike — edicija, časopis, knjižara...

FILMOVI, TV SERIJE, ANIMACIJE => FILMOVI => Topic started by: Truba on 20-04-2003, 03:59:22

Title: .
Post by: Truba on 20-04-2003, 03:59:22
:x

ps. greška
Title: .
Post by: Ghoul on 21-04-2003, 02:47:03
SLEEPLESS je 1 od onih filmova koji su baš izrazito nepogodni za komunjarsku crno – belu vizuru i priču tipa: 'sviđa mi se/ne sviđa mi se'.

To je osrednji ArKKKento, sa većinom njegovih standardnih boljki prisutnih i čak naglašenih, i sa tek povremenim podsećanjem na nekadašnje (danas izgleda čak i njemu nedostižne) kvalitete.

Muzika (GOBLIN, ponovo kod ArKenta posle dugo vremena) je odlična, Max Von Sidow je genije koji ima malo šta da radi (kriminalno neupotrebljen glumac u ovom filmu!), i prva scena jurnjave kroz voz je odlično režirana, iako nema ama baš ni najblaže veze sa zdravim razumom. Ubistvo flautom je takođe zanimljiv detalj.
Title: .
Post by: Truba on 21-04-2003, 17:48:14
znači to je FORMULA za uspijeh na ovom forumu :D

film sam uzeo iz videoteke

pogledao sam upravo 25minuta i morao sam prestati gledati jer ne volim kada mi obitelj pridikuje kako gledam nasilne filmove (mama je ušla u sobu kada su onoj ljepojki odsjekli prste)

nastavak slijedi večeras.


:)
Title: .
Post by: SANdMAN on 22-04-2003, 00:08:47
Quote from: "komunjara"
nastavak slijedi večeras.


:)


who dare wins komunjaro, pa bio i clan partije...  :wink:
Title: .
Post by: Truba on 22-04-2003, 00:18:02
prosječan razvučeni filmić čija su ubistva odlično razrađena što mu daje

7/10 ocjenu

hej engleska flauta, nalivpero, uh

to su jaki bolovi :shock:  :shock: