• Welcome to ZNAK SAGITE — više od fantastike — edicija, časopis, knjižara....

Mehmete, reaguj!

Started by crippled_avenger, 13-03-2007, 03:16:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Father Jape

Blijedi čovjek na tragu pervertita.
To je ta nezadrživa napaljenost mladosti.
Dušman u odsustvu Dušmana.

Meho Krljic

Treba tu verovatno dodati i Anthrax: Among the Living, mada je to malčice više "mejnstrim" svirka, ali je interesantno kako su Njujorčani kombinovali bay area uticaje sa hardcore uplivima, pa onda Sacrilege: Beyond the Realms of Madness jer je to maltene crustpunk čitanje thrash metala. Pa onda otići i preko stroge žanrovske granice, setiti se Celtic Frost i njihovog To Mega Therion koji je dosta uticao na razvoj death metala, kao i Bathory koji su naravno izmislili blek metal a čiji je meni najdraži album, Blood Fire Death, ujedno i vrhunska thrash ploča. Pa onda prvi talas švedskog death metala, posebno sve što su radili Nihilist/ Entombed/ Dismember a što je bilo death metal po štimu i vokalima ali u suštini samo jako surovi thrash metal. Proveriti Nihilistov kompletan opus ovde i čuti da to zvuči iznenađujuće bolje nego Entombedove verzije istih pesama.

Albedo 0

što mi je trebalo da potaknem Mehovu skribomaniju :)
ko će to da čita sa

probao sam ja to davno da slušam, ali nije me privuklo

prije svega jer ja te čistokrvne žanrovske ne mirišem previše

jeste tačno ovo što Jape priča da je Metallica odmah počela da se distancira od thrasha, ali po meni je to i dalje izraslo odatle

a i nisam jedini, nađoh čak neku listu best thrash albums, Ride je 2. a Reign 1.
dakle, nije MoP najbolji za sve :)

Meni Ride ima više boljih pjesama, ne može jedna-dvije u MoP da nadomjeste ostale

i gdje spomenu Nadimač hahahha

Father Jape

A ja taman dođoh da okačim ovaj dečački iskreni demo Batorija iz 1983.

https://www.youtube.com/watch?v=9GHFvVOkj7k
Blijedi čovjek na tragu pervertita.
To je ta nezadrživa napaljenost mladosti.
Dušman u odsustvu Dušmana.

Meho Krljic

Ja sam ovo više uradio za benefit opšte čitateljske populacije, svestan sam da Bata nema ni vremena ni volje da se udubljuje u istoriju treš metala. Ali mora se argumentovati ono što pričamo.  :lol:

Albedo 0

ma možeš ti da pišeš koliko oćeš, za mene je Ride isto što je Vučić za Slinu 8-)

Meho Krljic

Poštujemo. Kad se neko svojevoljno uporedi sa Nebojšom Stefanovićem, jasno je da je krenuo putem bez povratka.

Albedo 0

pa nije valjda problem u samom ponašanju, već u objektu požude, mislim, ja imam bolji ukus od Sline!

ja sam siguran da si i ti slina u prisustvu nabildanih milferki, samo nećeš da priznaš!

Meho Krljic

To i jeste tajna mog uspeha: ne pričam o svojim slabostima naglas!!!!!!

Ghoul

https://ljudska_splacina.com/

tomat

Mehmet na grafitu

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded.

Barbarin

Jeremy Clarkson:
"After an overnight flight back to London, I find myself wondering once again if babies should travel with the baggage"

tomat

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded.

Albedo 0


Meho Krljic

Ova slika je više ja nego bar pola slika mog lica koje sam okačio na onaj drugi topik  :lol:

Meho Krljic

Heh... Kognitivna disonanca jako napada. Džon Romita Junior crta... Supermena??? Naprosto zvuči... neprirodno.

Albedo 0


Meho Krljic

Te mačke baš znaju da budu nestašne.  :lol:

Ghoul

meho, priznaj: koliko ovih nisi dosad znao?

16 BIZARRE ANIMAL SEX FACTS YOU PROBABLY DIDN'T KNOW




http://www.mandatory.com/2014/06/27/16-bizarre-animal-sex-facts-you-probably-didn-t-know/

https://ljudska_splacina.com/

Meho Krljic

Pa, zapravo sam znao svega dva-tri. Ono za pande i porniće, recimo, te ono za bedbagz... I recimo da je bilo logično da su kitovi najzakićeniji.

Meho Krljic

Pedeset je godina od kada je film A Hard day's night napravljen ne bi li Ričard Lester uhvatio delić magije ranih Bitlsa. Evo pedeset komada trivije vezane za taj film, muziku , bend i vreme:

https://music.yahoo.com/blogs/music-news/you-learn-something-new-every--hard-day-s-night---the-beatles--classic-turns-50-022345865.html


ridiculus

Meho, nema komentara o novom Toru? Ili bi možda trebalo reći "novoj Tori"?
Dok ima smrti, ima i nade.

Meho Krljic

Dao sam ih na drugom topiku. Dajdžest verzija: Marvel stalno radi ovakve stvari. Neće potrajati duže od 24 meseca, verovatno manje od 18.

Meho Krljic

Cracked srećom i dalje povremeno objavljuje dobre tekstove. Evo jednog o realnostima savremene pornografije:


http://www.cracked.com/blog/4-reasons-porn-stars-are-nothing-like-you-think/

Ghoul

mrzi me da proveravam dal je ovo sa satiričnog ili 'ozbiljnog' sajta, ne želim si rušiti iluzije da je stvarno! :)


Tinejdžerku (17) udario grom dok je masturbirala!

LUDI SVET
22:05, 30.07.2014.
 

Ova vest je odmah izazvala velike polemike kako na samom sajtu gde je objavljena tako i na mnogim internet forumima

SAD - Vest o tome da je tinejdžerku iz Nebraske udario grom dok je masturbirala objavio je internet portal jedne crkvene organizacije a prenesli su je i mnogi američki mediji.

Sama vest je odmah izazvala velike polemike kako na samom sajtu tako i na internet forumima.

Naime ovaj religiozni sajt se zalaže za zabranu masturbacije, navodeći da se radi o najsmrtonosnijem grehu, i da bi trebalo zaštititi decu da ne pokušaju da urade tako nešto.

Mediji navode da je Dženifer Koneri (17) iz Nebraske udario grom dok je masturbirala iza drveta.

"Ne dopuštamo da naša deca masturbiraju u kući pa predpostavljam da se iskrala napolje", navode strani mediji izjavu oca devojke Vinstona Konerija.

Dalje se navodi da prema izjavama lekara ono što je devojka radila proizvelo je "trajno oštećenje na nervnim završecima kako na prstima tako i na genitalijama".

"Dobro je što je koristila samo dva prsta inače bi prošla mnogo gore", rekla je medicinska sestra Kerol Rodžers a prenose mediji

Ova vest je izazvala oštre rasprave na internetu gde su se mnogi usprotivili da bilo ko, pa makar to bila i verska organizacija, propagira na ovaj način svoje stavove. Da je sve poprimilo ozbiljne razmere govori i činjenica da su neki u svemu tome videli i priliku za zaradu.




Tako se na internetu može naći takozvani krst protiv masturbacije koji je, kako se navodi, namenjen deci starijoj od 5 godina kako bi se roditelji osigurali da njihovi mališani neće masturbirati. Ovaj "krst" se prodaje po ceni od 199,99 dolara.

http://www.kurir-info.rs/zabava/ludi-svet/tinejdzerku-17-udario-grom-dok-je-masturbirala-clanak-1487903
https://ljudska_splacina.com/

Josephine

Ja bih svom detetu još i preporučila da redovno masturbira. I kupila bih mu krst protiv svih krstova.

Father Jape

Blijedi čovjek na tragu pervertita.
To je ta nezadrživa napaljenost mladosti.
Dušman u odsustvu Dušmana.

Meho Krljic

Pa, svakako je slika koju su iskoristili da ilustruju vest (na originalnom sajtu sa kog je potekla) slatka:



No, uzevši u obzir da je taj sajt stopmasturbationnow.org, rekao bih da vest treba uzeti sa dosta soli. Odnosno da je stopostotno izmišljena.

Meho Krljic

Nego, da malo skrenemo sa ovih mračnih tema... masturbacije i... tinejdžerki. Evo najboljih cosplay momenata sa netom završenog komik kona:

San Diego Comic Con 2014 (SDCC) - Cosplay Music Video‏

Father Jape

Blijedi čovjek na tragu pervertita.
To je ta nezadrživa napaljenost mladosti.
Dušman u odsustvu Dušmana.

Meho Krljic

Odlično je. Samo su komentari malo nejasni  :lol:


Meho Krljic

Ma, to imam i bez JuTjuba  :lol:

Father Jape

Blijedi čovjek na tragu pervertita.
To je ta nezadrživa napaljenost mladosti.
Dušman u odsustvu Dušmana.

Meho Krljic

Što se neobično uklapa sa činjenicom da sam juče ujutro našao puža golaća na parketu dnevne sobe, pored troseda, bez sumnje ubijenog od strane mačaka... Valjda ove silne kiše njih malo osokole da se zapute i tamo kud inače ne bi išli.

Father Jape

Blijedi čovjek na tragu pervertita.
To je ta nezadrživa napaljenost mladosti.
Dušman u odsustvu Dušmana.

Meho Krljic


Nightflier

Mehmete, pratiš li novog Amazing Spider-Mana?
Sebarsko je da budu gladni.
First 666

Meho Krljic


Nightflier

I? Šta kažeš na Silk? Može li se početi sa čitanjem od keca, ili moram da ispratim sve ranije evente/serijale? Mislim da ima šest godina kako sam prestao da čitam Spajdija - ne sećam se već zbog čega.
Sebarsko je da budu gladni.
First 666

Meho Krljic

Pa... bilo bi dobro da pročitaš makar Slottov prethodni rad, to je neke poslednje tri-četri godine, pa će se onda sve lepo nadovezati jedno na drugo. Mislim, ne samo što se tu svašta izdešavalo nego je bilo i baš dobrih momenata. Ovo do sada u novom je pristojno.

Mark

Ne znam da li je ovo bilo, Vlada Džet pomalo i o Akroholiji ... :)

https://www.youtube.com/watch?v=0Jl4WZYHKk4
Dos'o Sveti Petar i kaze meni Djordje di je ovde put za Becej, ja mu kazem mani me se, on kaze: Pricaj ne's otici u raj!
E NES NI TI U BECEJ!

http://kovacica00-24.blogspot.com/

Meho Krljic

Car je Džet. Tu na toj gajbi smo i snimali album.

PTY

Meho, evo nesto da nam svima lakse projuri zadnji radni dan u nedelji!  :lol:




http://www.boredpanda.com/tag/peaches/

Meho Krljic

Oh, simpatično je  :lol: Mada bih se osećao jako čudno da ovo stavim u usta.

Mica Milovanovic

Jel ovo desno upuststvo za upotrebu?
Mica

Meho Krljic


Meho Krljic


Meho Krljic

O bozi...  :( :( :(  Znao sam da će onaj siledžija jednom da je povredi..  :( :(  Kristi Mek dobila opsceno gadne batine od War Machinea (koji je s njom raskinuo još u Maju) jer je nenajavljen banuo kod nje na gajbu (veli da je hteo da je iznenadi vereničkim prstenom) i tamo je zatekao sa drugim muškarcem na gajbi, za koga Mekova kaže da joj je drugar (mada je Corey Thomas po svemu sudeći njen novi dečko) i koji je bio "fully clothed". Thomas je zaradio slomljen nos i izbačen je sa gajbe a onda se WM okrenio ka Mekovoj. Od batina je završila u bolnici (pričamo o izbijenim zubima i 18 slomljenih kostiju na licu uključujući nos polomljen na dva mesta, polomljenom rebru i povredi jetre od šutiranja; takođe ju je povredio nožem i odsekao joj kosu), a njega policija na kraju, posle potrage uhapsila i smeši mu se nova zatvorska kazna... Kristi veli da je umeo i ranije da je tuče ali nikad ovako. Klasična balkanska priča u Kaliforniji, jebote.

Videti ovde za njenu izjavu šta je sve uradio kao i za slike povreda:(
A ovde za izveštaj o hapšenju.

Naravno, sve je ovo njena strana priče, jelte, na njegovom tviteru stoji "I'm not a bad guy, I went to surprise my gf, help her set up her show and to give her an engagement ring and ended up fighting for my life." Razume se, znamo da je on i ranije imao ispade gde je napadao ljude i robijao zbog toga, a i na na tviteru i dalje stoji njegov tvit od pre napada " fuck u talking about? She's my Property and always will be." Naravno, posle napada tvitovi su mu klasični "maco ja te volim, a vidi šta se desilo" ("I love you and hope you're okay. I came him (SIC) early to surprise you and help you set up for your convention. I can't believe" "what I found and can't believe what happened. All I wanted was to surprise you and help and do something nice...now this.." )

Kako god bilo, nadam se da ovaj klasičan primer domestik abjuza i rodnog nasilja neće biti zamućen zbog činjenice da je žrtva porno glumica...

(Naravno, ostaje da se vidi šta se tu stvarno dešavalo i zašto recimo Thomas nije zvao muriju čim je izbačen iz kuće...)