Author Topic: POKAŽITE SVOJU MACU!  (Read 203976 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ghoul

• 4
  • 3
    • The Cult of Ghoul
POKAŽITE SVOJU MACU!
« on: 19-03-2007, 16:51:50 »
dobro, topik sa kačenjem najružnijih fotki je propao, jer su svoje najružnije smesta okačili harvester, komi i meho, tako obesmislivši dalje pokušaje.

onaj sa slikama iz detinjstva je trebalo da bude najneviniji i najljupkiji zamisliv, ali je onda došao boban sa svojim blejdranerovskim analizama mikrodetalja svake usnimljene pore, i sve je opet otišlo dokurca.

ajd da vidimo kako ovo može da se zasere:
elem, pošto vidim da među forumašima ima mnogo mačkoljubaca i mačkočuvara, sa nekim zaista blesavim exemplarima, ajde bar njih podelite s nama.

ja macu nemam, ali zato prilažem moj crtež mace jedne usa domaćice koja me je svojim zlaćanim krznom i ljupkom pozom tokom dremke inspirisala jednog sunčanog dana da je nacrtam.

takođe, kačim i jednu lepu, takođe američku, ali ne kalifornijsku zlatnu već severnokarolinšku sivku.

angel011

• PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • meow
    • Hronika mačjeg škrabala
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #1 on: 19-03-2007, 17:05:57 »
Dobar ti crtež!  :)  A i sivka lepo izgleda.

Nemam ni ja mačku, nemam dobrih uslova za držanje, ali mačak moje majke veruje da je dobrim delom i moj. Evo ga sa svojom omiljenom igračkom.

We're all mad here.

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #2 on: 19-03-2007, 17:08:23 »
Da li je moguć uspešan brak između cat- i dog-persona?
America can't protect you, Allah can't protect you… And the KGB is everywhere.

#Τζούτσε

Bab Jaga

• 4
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #3 on: 19-03-2007, 17:08:27 »
Ovo je bilo jako neoprezno od tebe, ja, doduše, trenutno imam 4 mačke + tuđi mačor koji je odlučio usjeliti se kod nas, ali ako tu stavim sve mačke koje sam ikad imala, ovaj topic će nadmašiti onaj o hororu kao (ne)žanru.

Ghoul fhtagn!

Boban

• 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #4 on: 19-03-2007, 17:09:09 »
Gotovo da sam spreman da poverujem kako je tema tvog magistarskog ne Lavkraft nego uticaj interneta na razvoj psihotike kod ljudi i da ti nisi filolog ili šta god slično tome nego psihijatar koji je bacio oko na ovaj nedužni okoliš, čednu usamljenu diskusuju, oazu razumevanja i tolerancije... s namerom da sprovodi svoje gnusobne psihoeksperimente.
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

Meho Krljic

• 5
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #5 on: 19-03-2007, 17:09:20 »
Dobro, ja sam oda ponovo okačim neke od favorita koje su već na ovom forumu videli:

Ljupka u neuobičajeno anđeoskoj pozi

Marijeta u karakteristično pretećoj pozi

Zakrpica kao primer mačijeg dostojanstva

Zalepiću još od kuće, ovo je sve što sam imao na poslu... Dobro, ne baš sve, evo još jedna Ljupkina, u nešto karakterističnijem položaju:

Meho Krljic

• 5
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #6 on: 19-03-2007, 17:13:31 »
Nego, sjajne su sve ove mačke što ste okačili. Ova što je Ghoul mazi je ko neka mečka, jebote, te američke mačke su duplo veće od evropskih. Ovaj Anđelijin što spava sa tigrom je opasan, a Babine su genijalne, mada bih voleo malo veće slike!111!

lilit

• 5
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #7 on: 19-03-2007, 17:14:48 »
moram priznati da sam imala cudnu asocijaciju kad sam procitala naslov ovog topica, ali srecom, Boban se javio i prekinuo me u razmisljanju.
drago mi je da vidim da ste svi ipak osecajni ljudi.

a evo nase kucne macke vec prikazane na ovom forumu:
That’s how it is with people. Nobody cares how it works as long as it works.

Boban

• 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #8 on: 19-03-2007, 17:17:58 »
Quote from: "Meho Krljic"
Nego, sjajne su sve ove mačke što ste okačili. Ova što je Ghoul mazi je ko neka mečka, jebote, te američke mačke su duplo veće od evropskih.

Pogrešna ti je tačka gledišta, Meho, biće da je mačka sasvim normalna a da grešiš u proporcijama ostalih učesnika fotografije.

Ovo je jedna od dve moje mačke ikada, ali davno pradavno. Ovo su zapravo počeci te mačke.

Meho Krljic

• 5
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #9 on: 19-03-2007, 17:18:32 »
moram priznati da sam imala cudnu asocijaciju kad sam procitala naslov ovog topica, ali srecom, Boban se javio i prekinuo me u razmisljanju

:x  :x  :x  :x  :x  :x  :x

Bobane kad ti brži jezik od pameti!!!!

Nego, Lilita, ova tvoja mačka deluje nekako... odsutno... Izočno, što bi rekli u Hrvatskoj...

Boban

• 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #10 on: 19-03-2007, 17:20:15 »
Ja bih rekao da je Lilitina mačka zapravo lutka mačke...

Meho Krljic

• 5
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #11 on: 19-03-2007, 17:20:38 »
Joj, pitam se kakav je ovoj mački bio kraj kad joj je početak evidentno bio neslavan. (Šalim se ja malo...)

Ama, veruj ti meni, američke mačke su MONSTRUMI!!!

Ja bih rekao da je Lilitina mačka zapravo lutka mačke...

Way to ruin my joke, Boban. Thanks a lot... Thanks for NOTHING!!!

lilit

• 5
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #12 on: 19-03-2007, 17:21:20 »
Kakvo slatko mace Bobane.
Cak je i meni, poznatom mrzitelju zivih macki, srce zaigralo.
 :lol:

PS. Boban je u pravu. Bas se pitam kako je pogodio na prvi pogled. :wink:

Bab Jaga

• 4
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #13 on: 19-03-2007, 17:22:55 »
Veći slike ne uspjevam okačiti, dođe mi ovo:

Ghoul fhtagn!

Meho Krljic

• 5
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #14 on: 19-03-2007, 17:27:21 »
Evo, ja sam ti je reuploadovao pošto je sjajna:

Bab Jaga

• 4
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #15 on: 19-03-2007, 17:33:12 »
Čudim se kako nitko nije primjetio sličnost:

i
Ghoul fhtagn!

Meho Krljic

• 5
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #16 on: 19-03-2007, 17:34:58 »
:lol:

Ghoul

• 4
  • 3
    • The Cult of Ghoul
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #17 on: 19-03-2007, 17:44:12 »
mehina ljupka je jedna od najdražesnijih maca koje sam ikada video.
i najblesavijih. (ovo na osnovu in vivo susreta, na fotki se to ne vidi previše)...
ona na kojoj je ispružena u snu (tj. neko joj diže jednu šapu?) je neodoljiva!

Zakrpica na prozoru izgleda baš preteće-zlokobno, prava sfinga!

dobro, istina, ja nisam neki gigant, ali ova usa sivka jeste krupnija od ovdašnjih maca…

ovo bobanovo mače izgleda kao da je upravo izašlo iz jarkocrvenih iznutrica svoje raskomadane mame, i sad kreće na fotografa!

super su i ove babine, razigrane.

ma, uopšte bre nije čudo što su mnogi velikani, poput lavkrafta, mene, itd, obožavali mačke!
ko ne bi?
 8)

Kastor

• 4
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #18 on: 19-03-2007, 17:47:43 »
Mileva - aka Cile, aka Veca, formerly known as Ramadan, as well as Sofronije.
(odaziva se samo na C-C)

My pussy - extreme close-up:

Pozira kraj prošlogodišnjeg ulova:

EDIT: P.S. Meho bre, nahrani Ljupku damn it.
"if you're out there murdering people, on some level, you must want to be Christian."

Ghoul

• 4
  • 3
    • The Cult of Ghoul
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #19 on: 19-03-2007, 17:53:01 »
evo samo ODLOMKA iz lavkraftovog predivnog eseja CATS AND DOGS:

"Between dogs and cats my degree of choice is so great that it would never occur to me to compare the two. I have no active dislike for dogs, any more than I have for monkeys, human beings, negroes, cows, sheep, or pterodactyls; but for the cat I have entertained a particular respect and affection ever since the earliest days of my infancy. In its flawless grace and superior self-sufficiency I have seen a symbol of the perfect beauty and bland impersonality of the universe itself, objectively considered; and in its air of silent mystery there resides for me all the wonder and fascination of the unknown. The dog appeals to cheap and facile emotions; the cat to the deepest founts of imagination and cosmic perception in the human mind. It is no accident that the contemplative Egyptians, together with such later poetic spirits as Poe, Gautier, Baudelaire, and Swinburne, were all sincere worshippers of the supple grimalkin.
   Naturally, one's preference in the matter of cats and dogs depends wholly upon one's temperament and point of view. The dog would appear to me to be the favourite of superficial, sentimental, emotional, and democratic people -- people who feel rather than think, who at¬tach importance to mankind and the popular conventional emotions of the simple, and who find their greatest consolation in the fawning and dependent attachments of a gregarious society. Such people live in a limited world of imagination; accepting uncritically the values of common folklore, and always preferring to have their naive beliefs, feelings, and prejudices tickled, rather than to enjoy a purely aesthetic and philosophic pleasure arising from discrimination, contemplation, and the recognition of austere absolute beauty. This is not to say that the cheaper emotions do not also reside in the average cat-lover's love of cats, but merely to point out that in ailurophily there exists a basis of true aestheticism which kynophily does not possess. The real lover of cats is one who demands a clearer adjustment to the universe than ordinary household platitudes provide; one who refuses to swallow the sentimental notion that all good people love dogs, children, and horses while all bad people dislike and are disliked by such. He is unwill¬ing to set up himself and his cruder feelings as a measure of universal values, or to allow shallow ethical notions to warp his judgment. In a word, he had rather admire and respect than effuse and dote; and does not fall into the fallacy that pointless sociability and friendliness, or slavering devotion and obedience, constitute anything intrinsically admirable or exalted. Dog-lovers base their whole case on these com¬monplace, servile, and plebeian qualities, and amusingly judge the in¬telligence of a pet by its degree of conformity to their own wishes. Cat-lovers escape this delusion, repudiate the idea that cringing subser¬vience and sidling companionship to man are supreme merits, and stand free to worship aristocratic independence, self-respect, and individual personality joined to extreme grace and beauty as typified by the cool, lithe, cynical, and unconquered lord of the housetops.
   Persons of commonplace ideas -- unimaginative worthy burghers who are satisfied with the daily round of things and who subscribe to the popular credo of sentimental values -- will always be dog-lovers. To them nothing will ever be more important than themselves and their own more primitive feelings, and they will never cease to esteem and glorify the fellow-animal who best typifies these. Such persons are submerged in the vortex of Oriental idealism and abasement which ruined classic civilisation in the Dark Ages, and live in a bleak world of abstract sentimental values wherein the mawkish illusions of meekness, devotion, gentleness, brotherhood, and whining humility are magnified into supreme virtues, and a whole false ethic and philosophy erected on the timid reactions of the flexor system of muscles. This heritage, ironically foisted on us when Roman politics raised the faith of a whipped and broken people to supremacy in the later empire, has naturally kept a strong hold over the weak and the sentimentally thoughtless; and perhaps reached its culmination in the insipid nine¬teenth century, when people were wont to praise dogs "because they are so human" (as if humanity were any valid standard of merit!), and honest Edwin Landseer painted hundreds of smug Fidoes and Carlos and Rovers with all the anthropoid triviality, pettiness, and "cuteness" of eminent Victorians.
   But amidst this chaos of intellectual and emotional grovelling a few free souls have always stood out for the old civilised realities which mediaevalism eclipsed -- the stern classic loyalty to truth, strength, and beauty given by a clear mind and uncowed spirit to the full-living Western Aryan confronted by Nature's majesty, loveliness, and aloof¬ness. This is the virile aesthetic and ethic of the extensor muscles -- the bold, buoyant, assertive beliefs and preferences of proud, dominant, unbroken, and unterrified conquerors, hunters, and warriors -- and it has small use for the shams and whimperings of the brotherly, affection-slobbering peacemaker and cringer and sentimentalist. Beauty and sufficiency -- twin qualities of the cosmos itself -- are the gods of this aristocratic and pagan type; to the worshipper of such eternal things the supreme virtue will not be found in lowliness, attachment, obe¬dience, and emotional messiness. This sort of worshipper will look for that which best embodies the loveliness of the stars and the worlds and the forests and the seas and the sunsets, and which best acts out the blandness, lordliness, accuracy, self-sufficiency, cruelty, indepen¬dence, and contemptuous and capricious impersonality of all-governing Nature. Beauty -- coolness -- aloofness -- philosophic repose -- self-suffi¬ciency -- untamed mastery -- where else can we find these things incar¬nated with even half the perfection and completeness that mark their incarnation in the peerless and softly gliding cat, which performs its mysterious orbit with the relentless and unobtrusive certainty of a planet in infinity?"

koga ne mrzi da čita slova, a ovo ga zainteresuje, neka potraži ceo esej, ima ga svuda po netu...

Bab Jaga

• 4
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #20 on: 19-03-2007, 17:53:02 »
Quote from: "Kastor"

EDIT: P.S. Meho bre, nahrani Ljupku damn it.

Ma ja mislim da je to zbog pasmine, ja sam imala jednog sličnog:

nikad to udebljati...
Ghoul fhtagn!

Mixitron M. Storm

• 8
  • 3
  • *
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #21 on: 19-03-2007, 20:48:01 »
Quote from: "John Reynolds"

Ne.

Meho Krljic

• 5
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #22 on: 19-03-2007, 21:07:21 »
U pravu je baba. Nije Ljubka baš toliko žgoljava danas jer je malo porasla, ali neće se ta ugojiti. Evo kako ona provodi svoje slobodno vreme, a ima ga mnogo.

Mixitron M. Storm

• 8
  • 3
  • *
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #23 on: 19-03-2007, 21:19:21 »
:evil:  :evil:  :evil:  :idea:  :evil:  :evil:  :evil:

Meho Krljic

• 5
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #24 on: 19-03-2007, 21:20:05 »
Evo još jedna gde je, kao slatka:

angel011

• PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • meow
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #25 on: 19-03-2007, 21:26:56 »
Super su vam mačke!

Evo još jedne slike mačka sa njegovom omiljenom igračkom:

We're all mad here.

angel011

• PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • meow
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #26 on: 19-03-2007, 21:28:45 »
Evo i jedne razigrane:

We're all mad here.

angel011

• PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • meow
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #27 on: 19-03-2007, 21:31:24 »
Umiljatiji je nego što ovde deluje:

We're all mad here.

Meho Krljic

• 5
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #28 on: 19-03-2007, 21:32:33 »
Super je mačor a tigar je sjajan touch. Nego, kolike slike jebote, čak se i meni otvaraju minutima.

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #29 on: 19-03-2007, 23:10:59 »
Quote from: "Mixitron M. Storm"

Ne.

:wink:  Moguće je dok ne izbije war of the roses.

@ Ghoul

Primetih ovo u Lavkraftovom mačkoljubačkom rantu: "monkeys, human beings, negroes, cows, sheep, or pterodactyls". Ja 'ladno imam PC varijantu: "monkeys, human beings, tradesmen, cows, sheep, or pterodactyls".  :roll:  Кер ту иксплејн?

Komentar na tekst ću možda napisati kada tema zamre, da me posle ne uvrste međ' uništitelje slikovitih tema.
America can't protect you, Allah can't protect you… And the KGB is everywhere.

#Τζούτσε

Alex

• 4
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #30 on: 20-03-2007, 00:01:58 »
Komšijska mačka, snimljena u njihovom šljivaku:

Avatar je bezlichna, bezukusna kasha, potpuno prazna, prosechna i neupechatljiva...USM je zhivopisan, zabavan i originalan izdanak americhke pop kulture

marlowe

• 4
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #31 on: 20-03-2007, 00:09:13 »
Da li je moguce imati jednako pozitivan/negativan stav prema psima i mackama, ili je to znak sizofrenije?
Fly like a butterfly,
Sting like a bee.

Black Mamba

• 4
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #32 on: 20-03-2007, 00:17:17 »
ufff, ne mogu da verujem... bas sam nedavno na jednom drugom forumu postavila pitanje zasto muskarci vise vole macke a zene pse.. mada se ovde ispostavlja da zene isto tako vole macke..... ja nikad u zivotu nisam imala macku, ne mrzim ih, volim sve zivotinje, ali macke su mi oduvek bile fuj.. valjda jedine lazno umiljate zivotinje, bem li ga, podsecaju me na gomilu lazi i pretvaranja iz nekog razloga.... uvek sam imala pse..... moj najveci san je da jednog dana imam i crnu Dogu, po mom ukusu - najdivnijeg psa medju svim psima

i ovo je moj apsolutno nepristrasan stav o mackama i psima.. koga isto isticem i medju real najblizim ljudima, da neko ne pomisli svasta opet

Ana

• 4
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #33 on: 20-03-2007, 01:02:22 »
Meni je Lilitina maca ipak favorit  xsmlove2

Mixitron M. Storm

• 8
  • 3
  • *
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #34 on: 20-03-2007, 01:32:07 »
Quote from: "Black Mamba"
pitanje zasto muskarci vise vole macke a zene pse.. mada se ovde ispostavlja da zene isto tako vole macke...

Muškarci koji zaista vole mačke... have issues.

Što se tiče mogućeg braka između ovih i onih - neostvarivo je (ili nikad neće biti ONO) jer su negde u glavi ti ljudi međusobno potpuno nekompatibilni. Jbt, posedovanje PSA i posedovanje MAČKE ukazuje na dve dijametralno suprotne životne filozofije.
Vič, ez it sims, fejls tu vork in d long ran.

Iz razmatranja su isključeni oni koji drže obe vrste, oni su jednostavno ošureni - ili imaju dvorište :)

edit - veoma je diskutabilno koliko reči 'mačka' i 'posedovati' idu zajedno...

Black Mamba

• 4
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #35 on: 20-03-2007, 01:37:25 »
pazi, nisam nikad razmisljala o braku u tom slucaju/dog person & cat person/ali kad malo razmislim, stvarno nisam imala ni jednog frajera, ili nekog slicnog, koji je voleo macke :shock:

Loengrin

• 4
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #36 on: 20-03-2007, 01:41:46 »
Quote from: "lilit_depp"
moram priznati da sam imala cudnu asocijaciju kad sam procitala naslov ovog topica, ali srecom, Boban se javio i prekinuo me u razmisljanju.
drago mi je da vidim da ste svi ipak osecajni ljudi.

a evo nase kucne macke vec prikazane na ovom forumu:

Izvinite na smetnji  :wink:, ali da ovo nije igračka vašeg cenjenog psa  :evil:

(nije mi bila namera da se ovako zgodno nastavim na 2M ćaskanje, nekako mi se samo nametnulo čim sam spazila sličicu  :lol: )
There must be a happy medium somewhere between being totally informed and blissfully unaware.

Ghoul

• 4
  • 3
    • The Cult of Ghoul
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #37 on: 20-03-2007, 03:29:16 »
@ Ghoul

Primetih ovo u Lavkraftovom mačkoljubačkom rantu: "monkeys, human beings, negroes, cows, sheep, or pterodactyls". Ja 'ladno imam PC varijantu: "monkeys, human beings, tradesmen, cows, sheep, or pterodactyls".  :roll:  Кер ту иксплејн?

Komentar na tekst ću možda napisati kada tema zamre, da me posle ne uvrste međ' uništitelje slikovitih tema.

pa ne vidim šta bi tu bilo sporno; ko je čito, a engleski zna, sve je jasno.
hpl nije smatrao crnce ljuckim bićima, to je dobro dokumentovan fakt, ali nemojmo sad time OVAJ topik rasplinjavati.

inače, iako se U SUŠTINI slažem s njegovom idolatrijom mačaka, mislim da je dihotomija između cat/dog lovers koju je napravio malkice pre-simplifikovana, i preoštra prema doggy-stylistima.
uostalom, ja volim i pse, mada ne istom vrstom ljubavi kao mačke.

Boban

• 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #38 on: 20-03-2007, 05:05:35 »
Crnci su proglašeni za ljudska bića 1954. ili tako neke godine.

Bab Jaga

• 4
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #39 on: 20-03-2007, 10:09:57 »
Quote from: "Mixitron M. Storm"

Iz razmatranja su isključeni oni koji drže obe vrste, oni su jednostavno ošureni - ili imaju dvorište :)

Zanima me što znači "ošureni" jer i ja imam i pse, i mačke. A i posjed, teško je nazvati dvorištem prostor od 1200 m2.

@angel:

mačak koji mi dolutao izgleda vrlo slično tvom.
Ghoul fhtagn!

zakk

• Očigledan slučaj RASTROJSTVA!
  • 3
    • IP Tardis
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #40 on: 20-03-2007, 10:48:03 »
ošuriti izvorno znači "preliti prase kipućom vodom kako bi mu se odstranila dlaka"
ovde samo označava čoveka za koga Mixi misli da je malo blesav
Why shouldn't things be largely absurd, futile, and transitory? They are so, and we are so, and they and we go very well together.

Meho Krljic

• 5
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #41 on: 20-03-2007, 10:53:56 »
Quote from: "Alex"
Komšijska mačka, snimljena u njihovom šljivaku:

Heheh, no, šalu na stranu, pre par nedelja smo žena i ja vodili Ljupku na revakcinaciju kod veterinara i tamo videli njegove slike sa jednim tigrom sličnih proporcija. Pitali smo ga da li je to snimljeno u zoološkom vrtu, međutim nije. Veli on da su to neki njegovi prijatelji negde u blizini Novog Sada koji imaju tigra u kući/ na imanju.

Sad, koliko god puta ja video da ljudi sa tigrovima ostvaruju te prisne odnose (a video sam mnogo puta na TV), uvek se zapanjim. Da je Ljupka veličine tigra ja bih je držao u kavezu i hranio je samo pomoću robota. Izgleda da su pravi tigrovi manje namćorasti od malih mačaka.

lilit

• 5
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #42 on: 20-03-2007, 11:18:19 »
Quote from: "marlowe"
Da li je moguce imati jednako pozitivan/negativan stav prema psima i mackama, ili je to znak sizofrenije?

moguce je.
ja imam podjednako negativan stav prema mackama i psima, ali ne znam da li je to znak sizofrenije.

:wink:

sivka

• neprilagođena
  • 5
  • 3
  • Sve što je uzaludno, to je i besmisleno.
    • Tardis
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #43 on: 20-03-2007, 11:24:19 »
Ovo je Itsi Bitsi, najmanja ali ne i najmladja maca. Ona i Lovac su sestre-bliznakinje, ali je Lovac duplo veca. Itsi ima i nadimak, Amber, ili Ćilibarska Maca, tako je zove moja kćer, zbog boje očiju, naravno.
Itsi je vragolanka i prati Velizara Bandita u stopu.

Ovo su  obične fotke, za one ludačke zadužen je Zakk.

[/URL][/img]

[/URL][/img]
Otišla sam. Ko hoće, zna gde će me naći.

lilit

• 5
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #44 on: 20-03-2007, 11:26:28 »
greys,
Itsi Bitsi je mnogo slatka i ako niko drugi,  ona ce da me ubedi da jos jednom porazmislim o svom stavu prema mackama. :lol:

sivka

• neprilagođena
  • 5
  • 3
    • Tardis
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #45 on: 20-03-2007, 12:02:44 »
Ovo je Lovac.

Ima najmeksu dlaku i najmaznija je ....

Ovo je od pre par meseci... inace je sad vrlo stidljiva.

Boban

• 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #46 on: 20-03-2007, 12:07:46 »
Psetoljupci su gori.
Mačke su bezveze zato što samo leže i iščekuju da im ugađaš, a psi su odvratni zato što furaju slepu vernost bez mozga. Ljudi koji se pale na pseću odanost su slabići i nesposobni da ostvare kontakt s normalnim ljudima.
Bežite od devojke koje obožavaju i šetaju pse sa sve tvrdnjama da su psi najbolji prijatelji i tako to... devojka koja sanja da ima dogu treba obavezno da poseti psihijatra i ne treba da se čudi što niko ne može s njom.

sivka

• neprilagođena
  • 5
  • 3
    • Tardis
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #47 on: 20-03-2007, 12:09:58 »
Tu noć kad je stigao Velizar, posle ponoćne akcije spasavanja.

Dok jos nije postao bandit.

Meho Krljic

• 5
  • 3
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #48 on: 20-03-2007, 12:18:45 »
Greys, fenomenalne slike. Vide se ludački karakteri svih mačaka.

Bobane, mislim da si, kao i neki drugi na ovom topiku otišao malo predaleko u psihoanalizi.

sivka

• neprilagođena
  • 5
  • 3
    • Tardis
POKAŽITE SVOJU MACU!
« Reply #49 on: 20-03-2007, 12:23:41 »
Ovo su svi mladi... u jednom momentu...