• Welcome to ZNAK SAGITE — više od fantastike — edicija, časopis, knjižara....

polaris cd

Started by mord, 11-06-2003, 05:04:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mord

Moze li me neko uputiti?

taurus-jor

Za shta?
Za kupovinu?
Kod Zorana Zivkovicha, na njegovu adresu (ne znam tacno).
Ako je sadrzaj u pitanju - kompletni Polaris i Kentaur na jednom disku (verzija 1.0 sadrzi samo Polaris).
Teško je jesti govna a nemati iluzije.

http://godineumagli.blogspot.com

Truba

druže malo sam neupućen zašto mi je velik i ukrućen

ima polaris skoro svako  :evil:
Najjači forum na kojem se osjećam kao kod kuće i gdje uvijek mogu reći što mislim bez posljedica, mada ipak ne bih trebao mnogo pričati...

mord

Kompletni polaris i kentaur od koje do koje godine?
Znaci Cd 2 je samo prosirena verzija prvog cd-a???

U tome danas i je problem sto su cd-i toliko jeftini da kad ti nesto treba
nikome se ne da oko toga zajebavati.

Hvala na odgovorima.

Tesla

Jel zna neko gde ima Polarisov CD da se skine
ili kupi
ali da su knjige u nekom krstenom formatu za ebook reader?
---
ne volim da upoznajem ljude koje ne poznajem

Mica Milovanovic

Imaš na limundu...


http://www.limundo.com/kupovina/Knjige/Fantastika/SF-Polaris-e-knjige/27405761


ne znam za format... ali sumnjam pošto je CD is prošlog veka...
Mica

Tesla

pa to, niko nije prekonvertovao?
---
ne volim da upoznajem ljude koje ne poznajem

kravinoff

Ima ovde u epub formatu

http://netload.in/dateiZPewsS8fs1.htm

i dodatak

http://netload.in/datei2EbT5bWSXJ.htm

Tesla

---
ne volim da upoznajem ljude koje ne poznajem

Truba

Zna li mi ko reći jel se isplati uzimati ove polarisove antologije od 93 do 00
popisi priča mi ništa ne znače
kakav je koncept
najbolje realno ili njemu najbolje
Najjači forum na kojem se osjećam kao kod kuće i gdje uvijek mogu reći što mislim bez posljedica, mada ipak ne bih trebao mnogo pričati...

Meho Krljic

Pa... mislim, njemu najbolje, naravno, ali opet, napravio je napor da uvrsti neke zbilja relevantne autore, dakle one koji jesu dobijali nagrade tih godina. Među nama, meni se dosta toga tu nije dopadalo ali da ne grešim dušu, to jesu bile relativno reprezentativne zbirke.

Truba

i koja je cena pojedinačnog kod vas

ovaj cd je bio revolucionaran 1998 kad se sjetim haha
Najjači forum na kojem se osjećam kao kod kuće i gdje uvijek mogu reći što mislim bez posljedica, mada ipak ne bih trebao mnogo pričati...


Truba

Nebeski doseg izašao poslije ovog CD-a
a ja spisak serijala koje mi fale kopirao s njega
i sad se radujem kompletirao Rat uzdizanja
vidim i na spisku polarisa kompletno

https://www.isfdb.org/cgi-bin/pubseries.cgi?6950

kad pogledam na fantastic fiction
fali Nebeski doseg

nikad ja ovo sakupit neću
Najjači forum na kojem se osjećam kao kod kuće i gdje uvijek mogu reći što mislim bez posljedica, mada ipak ne bih trebao mnogo pričati...

mac

Ovo kao neka parodija na Mobi Dik, i lov na neuhvatljivo čudovište.

KOMI DIK

Zovite me Truba...

zoskoz

https://www.kupindo.com/Naucna-fantastika/81466821_Nebeski-Doseg-David-Brin

samo treba upitati je li bas komplet, obe. vjerojatno je.
ovo je povoljno. i rel. lako pronaci knjige koje znas kako izgledaju. neki traze knjige kojima se ne zna ni izgled. :cry:

Truba

Alo meni treba nesto na olx.ba ne te stranice
A i skupo je
Najjači forum na kojem se osjećam kao kod kuće i gdje uvijek mogu reći što mislim bez posljedica, mada ipak ne bih trebao mnogo pričati...

zoskoz

meni ovo za 3k din djeluje povoljno jer su zadnji put te dvije bile u ponudi na njuskalu prije 3 godine i tad otisle za 50 eura.

Truba

znao sam da ima neka kvaka
kompletiro nivena volfa benforda donaldsona reko ajde i brina ode keš ali
znao sam da tu ima neka kvaka

odo čitati levu ruku tame imam je u 4 izdanja ali kentaurovo prodao

srbija je puna knjiga i razlicitih izdanja
ali takodjer puna ratnih zlocinaca u bjekstvu od pravde
i pevaju
moj je tata zlocinac iz rata
sta mu mozete  xyxy
Najjači forum na kojem se osjećam kao kod kuće i gdje uvijek mogu reći što mislim bez posljedica, mada ipak ne bih trebao mnogo pričati...

Truba

stizu plime svjetlosti nebeska rijeka kandza pomiritelja mac liktora
neke nabavljam po vise puta pa preprodajem
Najjači forum na kojem se osjećam kao kod kuće i gdje uvijek mogu reći što mislim bez posljedica, mada ipak ne bih trebao mnogo pričati...