• Welcome to ZNAK SAGITE — više od fantastike — edicija, časopis, knjižara....

GEJ PARADA! USRED SRBIJE! BAŠ SADA! DAMN!

Started by Ghoul, 21-08-2009, 19:57:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 12 Guests are viewing this topic.

Аксентије Новаковић

Quote from: Meho Krljic on 28-08-2018, 15:05:30Herta je poznat akademski radnik ali nisam siguran kako jedan primer jednog profesora

Тај ,,познат академски радник" и ,,професор хомосексуализма"  је написао књигу о историји педеризма у Холандији, а у тој својој књизи је забележио нераскидиве историјске везе између педеризма и педофилије, педера и педофила.
Буди сигуран у оно што прича твој ,,професор педеризма", не сумњај у њега.  :lol:


Quote from: Meho Krljic on 28-08-2018, 15:05:30Naravno, njegovi stavovi o seksu, deci itd. su nešto što većina LGBTitd. populacije ne deli i to zna svako ko ima ikakvog uvida u tu populaciju.

Мегаломанишеш, лажеш, измишљаш и подмећеш, јер сигурно је да ти неупоредиво мање знаш о педерској ,,популацији" од једног академског ,,професора педеризма", и сигурно је да ти неупоредиво мање знаш о ставовима педерске ,,популације" од једног академског ,,професора педеризма".


Quote from: Meho Krljic on 28-08-2018, 15:05:3099%

Насумично лупеташ проценте, лажеш, измишљаш и подмећеш, јер ниси дао ама баш ниједан стручан и проверљив податак којим би поткрепио своју ,,тврдњу" о тих 99 посто.

Рецимо, 1977. године се појавила књига ,,Психијатрија са медицинском психологијом".
Књигу је написао професор доктор Србољуб Стојиљковић, који је, као и твој холандски ,,професор педеризма", имао много бољи увид у педерску ,,популацију" него што га ти имаш.
Професор доктор Стојиљковић је у својој стручној књизи навео податке да у односу на избор сексуалног објекта 10 посто педера чине педофили, а 45 посто педера чине ефебофили, тј. они педери који бирају пубертетлије.
Ови подаци уништавају твоје мегаломанске лажи, измишљања  и подметања.
Наравно, знам да ћеш рећи како су то застарели подаци од пре 40 година, и ја се са тиме слажем.
Данашњи подаци би били још драстичнији од ових из 1977. године, јер за 40 година је болест узнапредовала.


Quote from: Meho Krljic on 28-08-2018, 15:05:30isfabrikovano.

Ниједна старлета није javno признала да је проститутка (оим можда Маце Секреције), али пре или касније, једна по једна старлета падне за проституцију.
Као што није потребно да свака старлета падне за проституцију да би се доказало да је проститутка, тако није потребно да цела педерска ,,популација" падне за педофилисање па да буде потврђено оно што сваки нормалан човек зна. 
Ево, пре неки дан паде Дарко Костић, а пре или касније – пашће и сви остали.


T2 irritazioni risuscitare dai morti.

http://www.istrebljivac.com/blog-Unistavanje-pacova.html

Meho Krljic

Da, da, osim što onda izađeš u stvarni sve ti vidiš da to nema veze sa stanjem stvari.

Аксентије Новаковић

Дарко Костић је је лик из виртуелног света?

Него, дај податке о тих твојих 99 посто.
T2 irritazioni risuscitare dai morti.

http://www.istrebljivac.com/blog-Unistavanje-pacova.html

Meho Krljic

Kakve podatke? Kako misliš da ti dokazujem da velika većina osoba ove ili one seksualne orijentacije neće zlostavljati decu ako im se pruži prilika da je zlostavljaju? Da zatvorimo reprezentativan uzorak odraslih u sobe sa decom pa da čekamo šest meseci da vidimo šta će da se desi?

Ovo su tolike gluposti da je bedno što uopšte na forumu trošimo vreme na njih.

Аксентије Новаковић

Нема доказа за тих 99 посто, то ми је јасно.
Не можеш да докажеш нешто што си у тренутку лупио.

Јесте безвезно, зауздајмо коње и пређимо на нешто друго.
T2 irritazioni risuscitare dai morti.

http://www.istrebljivac.com/blog-Unistavanje-pacova.html

saturnica

Quote from: Meho Krljic on 29-08-2018, 08:51:57
Kakve podatke? Kako misliš da ti dokazujem da velika većina osoba ove ili one seksualne orijentacije neće zlostavljati decu ako im se pruži prilika da je zlostavljaju? Da zatvorimo reprezentativan uzorak odraslih u sobe sa decom pa da čekamo šest meseci da vidimo šta će da se desi?

hehehe... a da probaš ovaj zanimljiv pokus sa forumskim zlostavljačem?

Krsta Klatić Klaja

šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala

Аксентије Новаковић

Ова фотка је изненађење само за оне који не капирају да су гејпараде тековина англофилске политике, коју је заступао равногорски покрет.
T2 irritazioni risuscitare dai morti.

http://www.istrebljivac.com/blog-Unistavanje-pacova.html

Аксентије Новаковић

Да ли је тачно да се на овој гејпаради појавио транспарент са скраћеницом "ЛГБТП", у којој слово "П" означава педофиле?

Ако је то тачно, онда је јасно да се крчи пут педофилима, и да им њихова геј братија прва даје подршку.

Оно што је посебно опасно је суманута одлука власти да ова гејпарада отпочне "пољубцем у Скупштини", као и болидна дозвола организатора те "параде" да се на њој појаве транџе са називима "Краљица Острога" и "Влажена Марија".
Толико о томе како ова "фина, културна, лепо васпитана и надасве угрожена мањина", заштићена великим бројем пандура, не провоцира никога.







T2 irritazioni risuscitare dai morti.

http://www.istrebljivac.com/blog-Unistavanje-pacova.html


Ugly MF

Ovaj zadnji je za Džokera, kaaakav Joakim Feniks, amater...

Аксентије Новаковић

BRUKA! Parada je u redu, ali ovo nije: GEJEVI SKRNAVILI SRPSKU NOŠNJU

Kraljica Parade ponosa u narodnoj nošnji! Ova skandalozna slika obeležila je beogradski prajd, a istovremeno izazvala bes, revolt i gađenje kod građana koji su u miru i nenasilno, ali zgroženo i šokirano, posmatrali bahati karneval LGBT populacije.

Centralnim beogradskim ulicama u nedelju je prodefilovala grupa u kojoj su dominirali našminkani muškarci u haljinama, žene gole do pojasa sa grudima napola ispumpanim hormonima, simulacija homoseksualnog odnosa, kamioni sa igračima u provokativnoj garderobi...

Vrhunac je bila bina na Studentskom trgu, na koju se popeo muškarac obučen u srpsku žensku narodnu nošnju i zaigrao oko šipke, a proglašen je za kraljicu prajda!

PROVOCIRAJU

- Parada u Beogradu je farsa i velika žurka, kojoj je jedini cilj provokacija i prkos. Nama, koji smo u publici poručuju: "Mi smo takvi i šta nam možete." Sada kada su se u Srbiji smirile strasti po pitanju LGBT lica, oni traže sukob. Ranije su bili mirni, nije bilo provokativnog ponašanja, a sada vređaju porodične vrednosti i srpsku tradiciju. U njihovim redovima, kao i u vojnim, postoje borci, kojima je dosadno kada im se niko ne suprotstavlja - objašnjava Zoran Milivojević, psihoterapeut.

On navodi da među LGBT ljudima ima mnogo onih koji ne paradiraju.

- Ipak vidimo samo one koji javno ističu svoj identitet, a to su politički homoseksualci. Oni zarađuju od svoje seksualne orijentacije. Unovčili su je kroz razne organizacije, lobiranja i paradu. Kad nema sukoba, za njih nema posla, a tako ni para - naglašava Milivojević.

PODIVLJALI

S njim se slaže i naš poznati sociolog Ratko Božović.

- U našoj sredini su LGBT ljudi kao psi pušteni sa lanca. Od njih ne možete očekivati mirno ponašanje jer su godinama na neki način bili zabranjeni. Sad su podivljali jer za to postoji politička volja i odobrenje - kaže Božović.

S druge strane, skandalozno ponašanje učesnika prajda opravdava Goran Miletić, član Organizacionog odbora Parade ponosa

- Zašto muškarac ne može da nosi žensku narodnu nošnju? Gejevi su deo srpske istorije i tradicije. Oduvek je bilo gejeva u našoj istoriji i ne vidim razlog da ne oblačimo šta želimo. Ko kaže da je narodna nošnja na prajdu provokacija, taj ne podržava slobodu izražavanja. Kraljica prajda je umetnica koja je predstavila svoje delo! A netačno je da više novca dobijamo ako su učesnici ekstremni i ako ima bahanalija - kaže Miletić.

Inače, srpska narodna nošnja je jedan od najvažnijih simbola etničkog identiteta Srba, međutim, gej-aktivista Predrag Azdejković ne misli tako.

- Narodna nošnja je naša isto koliko i vaša - rekao je on.

Milica Đurđević, Pokret Zavetnici

Ismevaju se uzvišenom


Pre nekoliko godina rugali su se Hristu, potom našoj crkvi, a sada je na red stigla srpska narodna nošnja. Njihov cilj nije borba za prava jer im ona nisu ni ugrožena, već isključivo poništavanje vrednosti našeg društva. Ismevaju sve što je za nas uzvišeno, ugrožavaju javni moral na ulicama, pa postavljam pitanje - a gde su tu naša prava da se zaštitimo od takvog prostakluka i bahatosti? Među njima ima najmanje pripadnika LGBT lica. To su uglavnom članovi NVO. Što više provociraju i izvrgavaju ruglu naš identitet i simbole, to će im prilivi iz stranih fondacija biti veći

https://www.republika.rs/vesti/drustvo/87860/bruka-parada-redu-ali-ovo-nije-gejevi-skrnavili-srpsku-nosnju
T2 irritazioni risuscitare dai morti.

http://www.istrebljivac.com/blog-Unistavanje-pacova.html

Аксентије Новаковић

Slobodari: Krivična prijava zbog zloupotrebe dece na Prajdu

Narodni slobodarski pokret je danas podneo krivičnu prijavu Drugom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu zbog osnovane sumnje da je na manifestaciji ,,Parada ponosa 2018" koja je održana u nedelju došlo do grube zloupotrebe maloletnih lica, saopšteno je iz ovog pokreta.

U NSP smatraju kako je korišćenje maloletnih lica u cilju promovisanja homoseksualizma ,,apsolutno neprihvatljivo i da predstavlja uvod u promociju pedofilije kao prihvatljive društvene norme".
,,Posebno je degutantno bilo to što se prilično očigledna zloupotreba maloletnih lica vršila u prisustvu premijera i članova Vlade Srbije, čime se stvara utisak da se i država saglašava sa takvim skaradnostima. Iz tog razloga pozivamo nadležne državne organe da reaguju po našoj prijavi i time umire javnost i pokažu kako pedofilija, ali i drugi oblici seksualno devijantnih ponašanja neće biti dozvoljeni", navodi se u saopštenju NSP Miroslava Parovića.

Dodaje se kako je od početka bila greška dozvoliti održavanje gej parada u Srbiji jer je to otvorilo prostor za promociju radikalne homoseksualne ideologije koja je jedno od oružja neoliberalnog fašizma preko kojeg se uništavaju sve tradicionalne zajednice. Razbijanjem porodice kao osnovne ćelije zdravog društva od ljudi se stvaraju nomadi kojima nisu bitni ni roditelji, ni deca, ni nacija, ni država. Takvi nomadi su najbolji radnici i najveći potrošači, što ih čini idealnim za društvo koje kroje liberalfašistički krugovi, navodi se u saopštenju.

https://www.danas.rs/drustvo/slobodari-krivicna-prijava-zbog-zloupotrebe-dece-na-prajdu/
T2 irritazioni risuscitare dai morti.

http://www.istrebljivac.com/blog-Unistavanje-pacova.html

akhnaton

Quote from: Аксентије Новаковић on 18-09-2018, 13:22:05
Slobodari: Krivična prijava zbog zloupotrebe dece na Prajdu

Dodaje se kako je od početka bila greška dozvoliti održavanje gej parada u Srbiji jer je to otvorilo prostor za promociju radikalne homoseksualne ideologije koja je jedno od oružja neoliberalnog fašizma preko kojeg se uništavaju sve tradicionalne zajednice. Razbijanjem porodice kao osnovne ćelije zdravog društva od ljudi se stvaraju nomadi kojima nisu bitni ni roditelji, ni deca, ni nacija, ni država. Takvi nomadi su najbolji radnici i najveći potrošači, što ih čini idealnim za društvo koje kroje liberalfašistički krugovi, navodi se u saopštenju.[/u]

https://www.danas.rs/drustvo/slobodari-krivicna-prijava-zbog-zloupotrebe-dece-na-prajdu/


Ma kakva bre tužba. Dokle će da glumimo neke legaliste. Ovi razumeju samo jezik sile. Dakle, šupkoljupci nakače ikonu na qrac, mi kao što to pribogu njihovi miljenici rade kada se neko ruga kamilojebcu, bacimo dvoje troje kolovođa dženderizma sa Beograđanke i gotovo. Šta tu ima da se mnogo divani i raspravlja. Obični šupkoljupci nisu opasni, opasni su ovi što ih tetoše i vode.
Politically Incorrect member of "Snage Haosa i Bezumlja"

ankh Em Maat  since 1973.

Loni


   Ja koliko sam čuo od drugarice koja je diplomirani psiholog čija je prijateljica radila sa decom žrtava pedofila, velika većina žrtava pedofila su devojčice.  Otprilike posle 30-tak devojčica koje dodju na terapiju dodje i jedan dečak.
   Dok su devojčice uglavnom napadane od strane rodjaka (očeva, stričeva) i nastavnika (uglavnom fizičkog), dečaci su napadani od strane lokalnih sveštenika, redje nastavika i komšija. Jako retko od strane rodjaka, ali ima i toga.

   Usled tako vleikog broja devojčica koje su žrtve pedofilije, prema nekim pokazateljima čak 25 %  (U komšilku mojih roditelja u samoj zgrade dve devojčice su bile napadnute od istog dede iz zgrade, čiji su unuci bili tek nešto mladji od njih dve), pedofilija se nikako ne može pripistati gejevima.

    Ona je jednostavno prisutna i kod strejtera i kod gejeva i ona nije vezana za tu vrstu preference.
   
    Ja sam u životu upoznao mnogo gejeva i bukvalno ni za jednog, ni za prijatelje prijatelja nisam čuo da je pedofil i da je ikad imao neki odnos sa nekim maloletnikom.

    Tako da mislim da su ove insinuacije ružne.  Reč je zapravo o homofobiji i tendenciji odredjenih novinara da prikazuju stvari onakvim kakvim oni žele. Ako je novinar homofob, u centar za socijalni rad opštine koju novinar prati, može da se prijavi 30 devjčica koje su žrtve pedofila, pa da novinar ne stavi na naslovnu stranu kako je pedofilija veza za heteroseksualnost, a onda dodje 31. slučaj gde je žrtva dečak, pa da novinar i cela redakcija to na naslovnu stranu stave.
   Tako da je reč o propagandi.
   Jeste očigledni pedofil (čije su žrtve imale 17 i 16) Darko Kostić, ali ako pratite i novine i vašu okolinu, jasno se vidi da su jako česti tekstovi i o devojčicama žrtvama.
   Ja ih znam mnoge napastvovane od komšija. A o tome koliko devojčica to krije jer im je pedofil sosptveni otac da i ne govorim. Teško statistici kada bi i tu svaki slučaj bio prijavljen.

   Pedofilija jednostavno nema veze ni sa strejtersvom ni sa gejstvom jer sama deca nemaju mnogo osobina pola.
   Moji prijatelji strejtaši - obožavaju kod žena ženstvene osobine - velike grudi, veliku i lepu guzu, sočne usne, telo koje obiluje estrogenima i sve ono što devojčice, maloletnice nemaju.
   Moji prijatelji gejevi - obožavaju kod muškaraca muževne osobine, a to su muževnost, široka ramena, zaštitnički stav, dlakavost, snagu, odlučnost, verovatno i veliku alatku, a to je sve ono što dečaci i maloletnici još uvek nemaju.  Da bi se biepsi i tricepsi stvorili potrebne su godine vežbanja i nijedan jedini maloletnik ne može da bude prirodan bilder ni bog zna kako muževan.
 
    Pedofili su ljudi u obema preferencama koji imaju neki poremećaj (meni potpuno nezamisliv, ali psihijatrima verovatno objašnjiv), neku vrstu želje da potpuno dominiraju, ja to iskreno ne razumem.
    I svi moji prijatelji bilo da su strejt bilo da su gej gnušaju se pedofilije i nemaju nikakve veze sa njom.
    Deca nisu aseksualna naravno, ali po meni, treba da imaju prve odnose isključivo sa svojim vršnjacima.
    Razumem i želju matorih ljudi da kao ideal postave mladost, ali sasvim je dovoljna mladost od 25 godina, ne razumem želju da se ima išta mladje (osim ako si sam premlad pa logično da voliš vršnjake). 
     

Loni

Evo statistika koju sam ja našao:

http://www.telegraf.rs/vesti/1398778-statistika-od-koje-se-ledi-krv-ocevi-u-srbiji-nedeljno-siluju-cak-sedmoro-dece

Dakle očevi su prijaveljeni kao pedofili u čak 42 % slučaja, (na drugom sajtu sam našao da je i čak 78 %) a očevi sasvim sigurno nisu primarni gejevi.

Veze izmdju gejeva i pedofilije jednostavno nema kao što je nema ni izmedju strejtera i pedofilije.
I u jednoj i u drugoj populaciji ogromna većina su ljudi koji imaju nagon i lubavna osećanja prema zrelim pripadnicima pola kojeg vole.

Loni


  Evo je i lista najgnusnijih monstruma u Srbiji, u proteklih nekoliko godina.
Od njih osmorice - čak sedmorica su zlostavili devojčice i ubili ih posle toga
(Osmi je ubio nekog nekog čoveka sa sestrićem, nevezano za kontekst seksualnosti)

Dakle svi su heteroseksuali, svi su najrpre silovali a zatim i ubili devojčice.

https://www.blic.rs/vesti/hronika/oni-su-najveci-monstrumi-u-srbiji/b036yzq

Zamislimo sad da neko odatle izvuče zakjučak da je pedofilija sa ubistvom vezana za heteroseksualnošći (ili recimo naciju ovih ljudi).
Da neko sve nas ovde stavi u isti koš sa ovim monstruimima samo zato što smo i mi nekad jako uživali u seksu sa ženama, kao i oni što su?
Ili da neko izvuče da su svi Srbi, a i mi smo Srbi?
Kako bismo se osećali?

Da li bi to bilo fer?
Da li bi uopšte postojala logika da se na osnovu manjinskog broja slučajeva izvuče jedan tako gnusan zaključak o svim nosiocima te sklonosti ili nacije?

Bilo bi to ne samo netačno, već vrlo jadno i bedno. Klasičan klevetnički fašizam na delu.

akhnaton

Quote from: Loni on 23-09-2018, 15:43:40

Bilo bi to ne samo netačno, već vrlo jadno i bedno. Klasičan klevetnički fašizam na delu.


Kad nema Aksentija da ti rasprši leftičarske iluzije i narativ, moram ja.

Niko ne dira vaše omiljene seksualne "alternativce", ni jednom od nenormalnih nije falila dlaka sa glave zbog toga što mu je seksualni nagon usmeren ka devijaciji. Ali, to ne znači da ih treba tetošiti, i kriti istinu. Pedofilija, ili paljenje na decu je bolest usko povezana sa homoseksualnošću.  Pokušaji Kinsijevaca, Deridinih i Fukovih poklonika, da dodam i Ničeovih da uzdizanjem "tolerancije" humanizuju devijante uklanjanjem onoga što je kroz istoriju primerom pokazano je samo to pokušaj. Grčka, Rim, pa i Egipat (Horus je bio dete kada ga je stric Set naguzio) govore o tome. Selim Pijanica, sin Sulejmana Veličanstvenog, a pre njega i sam Muamed su voleli da se seksaju sa dečacima. Dakle? Nije povezano? Aha, kada bi smo žmureli.
Ostavite se te priče o fobijama, lepljenja etiketa i vrištanja Fašizam na svaku pojavu koja ugrožava vaš pogled na svet. Uostalom, većih totalitaraca i fašista od vas leftičara nema. Da ne govorim o tome da "naučnici" danas pokušavaju da pedofiliju nazovu efebophilia i da joj daju status dozvoljene, tj normalne, naravno uz holy consent, koga u stvari i nema, jer stariji dominira nad mlađim.
Politically Incorrect member of "Snage Haosa i Bezumlja"

ankh Em Maat  since 1973.

Meho Krljic

Pedofilija i efebofilija nisu isto, ovo prvo se tiče predpubertetske dece, ovo drugo postpubertetske dece. I zakon generalno tretira ova dva fenomena različito, a i običaji...

Krsta Klatić Klaja

šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala

scallop

Zovite vi to kako hoćete, otac Tijane Jurić će tražiti smrtnu kaznu.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

akhnaton

Quote from: scallop on 25-09-2018, 10:50:14
Zovite vi to kako hoćete, otac Tijane Jurić će tražiti smrtnu kaznu.

I ja bih je tražio, i da bude javna.
Politically Incorrect member of "Snage Haosa i Bezumlja"

ankh Em Maat  since 1973.

Meho Krljic

Pa, mislim, dete je napadnuto, silovano i ubijeno, ko bi mogao roditelju da zameri tako nešto? Ali to zaista nema veze sa gej paradama usred Srbije.

akhnaton

Quote from: Meho Krljic on 25-09-2018, 12:22:38
Pa, mislim, dete je napadnuto, silovano i ubijeno, ko bi mogao roditelju da zameri tako nešto? Ali to zaista nema veze sa gej paradama usred Srbije.
Nema?!?!? Ima I te kako ima.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Politically Incorrect member of "Snage Haosa i Bezumlja"

ankh Em Maat  since 1973.

Meho Krljic

Pa, meni je nepoznato da ima. Nemojmo mešati mogućnost da neki učesnik nekog događaja ima ovakve ili onakve namere, sa onim što sam događaj eksplicitno poručuje. Ja ne pamtim da su ovakvi događaji promovisali nasilje i ubistvo...

akhnaton

Quote from: Meho Krljic on 25-09-2018, 13:08:55
Pa, meni je nepoznato da ima. Nemojmo mešati mogućnost da neki učesnik nekog događaja ima ovakve ili onakve namere, sa onim što sam događaj eksplicitno poručuje. Ja ne pamtim da su ovakvi događaji promovisali nasilje i ubistvo...
Možda I ne promovišu, ali ideja da se svako seksualno bazirano ponašanje smatra poželjnim I normalnim, razlogom za ponos, dovodi do ovakvog događaja.
I ubica Tijane je imao seksualni poriv za ono što je učinio. Logika koja pravda "ljubav" I ponos, jer pobogu I oni su "ljudi", pravdaće I "ljudsku" potrebu onih koji su kao I Tijanin ubica.


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Politically Incorrect member of "Snage Haosa i Bezumlja"

ankh Em Maat  since 1973.

Meho Krljic

Ja ne znam otkud ti takve ideje. Nikada i nigde nisam čuo da je ideja ,,da se svako seksualno bazirano ponašanje smatra poželjnim". Ne poznajem ni jednu osobu za koju znam da je učestvovala na nekoj od parada u Beogradu a da smatra nasilje poželjnim.

scallop

I dalje se ograđuješ od jasnog stava prema pedofiliji.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Meho Krljic

U smislu da sam jasno i nedvosmisleno napisao ovo pre mesec dana?


Quote from: Meho Krljic on 24-08-2018, 12:42:28
Naravno da ne podržavam nikakvu zloupotrebu i zlostavljanje dece, incestnog ili drugog tipa

scallop

Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Meho Krljic

To je zato što je besmisleno ograđivati se od "pedofilije". Šta ti ili ja imamo sa tim što neko oseća? Nas zanima šta neko radi.

scallop

Recimo da meni nije besmisleno. Bio sam dete i imao svoja iskustva, imam dvoje dece i ona imaju svoja, imam četiri unuka i ne želim im da ih imaju. Takođe ne želim da čekam zlostavljanje, da bih se zgražao nad posledicama. Dakle, jesi li protiv pedofilije ili ćeš se i dalje migoljiti?

Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Meho Krljic

Skalope, ko ima oči da pročita i malo mozga da shvati to što piše, dobio je dovoljno. Nemam ja baš neku obavezu da tebi dolazim na raport, jelte. Rekao sam šta sam imao a ti po volji tumači kako hoćeš.

scallop

Onda zahtevam da se Mehi Krljiću zatvori ulaz na temu Klinci&klinceze.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

дејан

просветли ме, како је то бесмислено ограђивати се од педофилије, очигледно је да немам мозга?!
...barcode never lies
FLA

Meho Krljic

Pa, meni je to kao da se ograđuješ od, šta ja znam, psihoze, ili nečeg takvog. Meni je logičnije ograđivanje od nečeg što neko radi a ne od nečeg što neko oseća.

дејан

педофилија се, скоро искључиво у овом језику који говоримо, користи као израз који описује нешто што неко ради, и бојим се да ти то знаш.
чак и википедија то признаје -
QuoteIn popular usage, the word pedophilia is often applied to any sexual interest in children or the act of child sexual abuse


рекао бих да сви ми овде добро знамо шта је скалоп тражио и зашто ал не баш зашто то није и добио
...barcode never lies
FLA

scallop

Da ti dam primer: ja se ograđujem od pedofilije i od svih drugih koji nisu spremni da urade isto.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Meho Krljic

A ja sam već napisao da je to besmisleno i obrazložio zašto je to besmisleno i to bi trebalo da je vidljivo iz mog korišćenja termina ,,zlostavljanje dece" i ne znam zašto ponovo vodimo razgovor ovog tipa. Stigmatizovanje ,,pedofila" – dakle osoba koje nikada nisu zlostavljale decu i ne žele to da rade uprkos određenom nagonu – je prilično dobar način da oni nikada ne potraže način da im zajednica pomogne u tome da ne budu opasnost za nju pa zato mislim da je korisnije da razdvojimo nešto što neko oseća od nečeg što neko radi.

scallop

Bobane, hajde sad stisni petlju. Ova osoba je štetočina na forumu koliko i Aksentije. E, lako je sa Aksentijem.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Meho Krljic

Dobro, ja se bar ne petljam u uređivanje proze  :lol:

Skalar

Quote from: scallop on 25-09-2018, 14:05:12
I dalje se ograđuješ od jasnog stava prema pedofiliji.

Pre 30-ak godina, u nekom razgovoru o raznim božijim darovima, čuo sam za najsigurniji način provere da li je nekom dar lečenja, ili proroštva, ili neki drugi dar, od boga ili djavola dat - samo mu tražiš da ti sa DA ili NE odgovori na pitanje "Veruješ li u boga?". Niko, koga je tamni vrbovao, ne može reći DA, a naravno da niko neće reći NE i time potvrditi da mu je dar sa tamne strane dat. A ako vrda u odgovoru, izbegava konkretno DA, ako ne kaže jasno, glasno to kratko DA, onda mu to od boga nije.
Пиво и ћевапи спајају људе.

scallop

Da se bar petljaš u prozu. Petljaš se tamo gde te politička opcija vodi. Nigde nema osude napada na Brnabićku, od burn a bitch pa nadalje, uprkos tvoje LGBT agende. Jednostavno, negde si zamešao političku i društvenu agendu.


Čekam da Boban preduzme mere.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Meho Krljic

Al džaba Boban, šta ako me banuje pa me sutra vrati na forum? Ne znam da li na njega vredi da se oslanjaš, bolje da platiš nekog da me sačeka u mračnoj ulici i sredi stvar direktno.  :lol:

(Kad smo već kod toga, sigurno ne bi morao mnogo da platiš, pa nisam ja neka sila)


I, ja fundamentalno ne razumem to razmišljanje: ako ja nešto nisam napisao, to se tumači kao nepisanje sa namerom? Tebi to nije besmisleno?

dark horse

Dva učesnika da preostane na forumu i ta dva bi plakala da Boban banuje onog drugog.  :roll:
Sve je više dokaza da su Pravoslavlje izmislili Hrvati da zajebu Srbe!!

Krsta Klatić Klaja

Eo ga i Linkin3

Dobro bre Meho, za tu forumsku temu je očigledno bitna i ta uža definicija pedofilije, zar ne.
šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala

Meho Krljic

Pa, meni nije. Mislim da je poželjno da društvo zaštiti svoje članove od nasilja. A da onda nasilje ne može da se pripisuje osobama koje ga ne čine. Ja sam inicijalno i reagovao jer se ovde homoseksualnost i pedofilija (u bilo kom od dva smisla) olako poistovećuju, a onda je još i dat primer heteroseksualnog seksualnog nasilnika. Naravno da nisam protiv toga da društvo i zajednice učine potrebne stvari da deca budu zaštićena.

dark horse

Quote from: Pizzobatto on 25-09-2018, 17:24:12
Eo ga i Linkin3

Vataj se ti sa tim Linkinom2, ako možeš nađi i 4 i 5, da vam bude još lepše, a mene batali.
Sve je više dokaza da su Pravoslavlje izmislili Hrvati da zajebu Srbe!!

Dybuk

Da, priča o pedofiliji je tendenciozno umetnuta na ovu temu, što je bzv.

S druge strane, ceo svet mrzi pedofile i sad nastojanje da se tome priđe kao mentalnoj bolesti nalik na, šta znam, psihozu, sigurno neće promeniti ničiju percepciju. Tako da opušteno.
Plus, ne bih povlačila paralelu s teškim mentalnim poremećajima, jer osobe tokom tih epizoda ipak nisu svesne šta čine i nisu odgovorne za svoje postupke, za razliku od pedofila. Zar ne?

lilit

Quote from: Гражданка Шульц on 25-09-2018, 17:35:26
Da, priča o pedofiliji je tendenciozno umetnuta na ovu temu, što je bzv.

S druge strane, ceo svet mrzi pedofile i sad nastojanje da se tome priđe kao mentalnoj bolesti nalik na, šta znam, psihozu, sigurno neće promeniti ničiju percepciju. Tako da opušteno.
Plus, ne bih povlačila paralelu s teškim mentalnim poremećajima, jer osobe tokom tih epizoda ipak nisu svesne šta čine i nisu odgovorne za svoje postupke, za razliku od pedofila. Zar ne?

sve potpisujem.
____________________________

on a serious note  xrofl : pa valjda svi znamo da je mehan zoofil, mislim, ko bi držao sve one mačketine u kući. gde ima dima, tu ima i vatre!
That's how it is with people. Nobody cares how it works as long as it works.