Author Topic: Price s one strane Urosa Petrovica  (Read 3615 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Boban

• 3
Price s one strane Urosa Petrovica
« on: 20-02-2005, 16:57:59 »
Edicija Znak sagite ce u deset uzastopnih knjiga doneti deset zbirki prica domacih autora fantastike. Nadam se sve tokom ove godine.
Sticajem okolnosti, prvi je bio Uroš Petrović, a ovih dana se očekuje "Dole u zoni " Ilije Bakica, pa redom kako bude...

Elem, vidim niko ni recju da pomene Uroševu knjigu (Richard na ovoj diskusiji) pa da malo podgrejemo atmosferu.
Evo nedavnog prikaza iz "Politike" a da vidimo ima li ikoga da je to procitao i kakvi su utisci.

Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

Ygg

• 4
  • 3
SVAKA ČAST!
« Reply #1 on: 22-02-2005, 03:30:01 »
Lijepa novost!

Hoće li se knjige moći nabaviti i u Banjaluci?

Znak Sagite se može naći u BL, doduše ne u knjižarama (barem ja nisam nigdje vidio), već na jednom štandu sa knjigama (ispred pošte). Nadam se da će čova koji tamo radi nabavljati i knjige.
"I am the end of Chaos, and of Order, depending upon how you view me. I mark a division. Beyond me other rules apply."

Boban

• 3
Price s one strane Urosa Petrovica
« Reply #2 on: 22-02-2005, 03:40:05 »
Covek je bio pre neki dan kod mene i uzeo neke stvari; dolazi ponovo za 10 dana pa cu pokusati da mu uvalim jos knjiga.
A vi tu pokazite malo vise zainteresovanosti, pa ce i on nabavljati sve; ovako, ono sto niko nije trazio, on i ne uzima.
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

David

• 4
  • 3
Re: SVAKA ČAST!
« Reply #3 on: 24-02-2005, 13:16:25 »
Quote from: "Ygg"
Lijepa novost!

Hoće li se knjige moći nabaviti i u Banjaluci?

Znak Sagite se može naći u BL, doduše ne u knjižarama (barem ja nisam nigdje vidio), već na jednom štandu sa knjigama (ispred pošte). Nadam se da će čova koji tamo radi nabavljati i knjige.

Steta, jer kad sam bio prije nekih dva mjeseca u rodnoj mi/nam BL (imas pozdrav!  :wink:  :) ), nisam vidio 'ZS' na tom standu; stand, ako se radi o istom, pored Poste sa lijeve strane, ima zaista solidan izbor strip-albuma i knjiga, s obzirom da se radi 'samo o standu'. Bizarna stvar je da se te knjige ili strip-albumi ne mogu naci u (regularnim) knjizarama??!!

Takodje, niko od 'knjizara', bilo 'standera' ili 'regularaca', nije imao ni jedan primjerak Pekicevog romana 'Godina koje su pojeli skakavci'! Unatoc tome da sam roman cak i narucio, cekao ali nisam docekao da dodje iz BG-a...
U mene u Bosni u dajdzinice u malog u bubregu kamen.